Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



14.8.2021 20:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fibuzz

Hráč

4
16.8.2021 00:02

- Jméno a příjmení - Jamal Jackson

- Datum narození a váš věk - 24.03.1995

- Dosažené vzdělání včetně titulů - Obchodní akademie. Kurz první pomoci (5x)

- Telefonní číslo - 371774

- Trvalé bydliště -  NE

- Proč chcete být hasičem - Chtěl bych si práci hasiče vyzkoušet. Rád pomáhám lidem. Práce hasiče mne vždy najímala od mala. 

- Něco o Vás - IC: Do Montgomery jsem přijel, když mi bylo 22 let. Dělal jsem ve firmách GLS, Shelby Company ale momentálně jsem bez práce. V životě jsem se musel prorvat tím největším dnem. Myl jsem záchody, podlahu, nebo makal jako skladník. Pak se mi začalo dařit, ale práce hasiče mě vždy zajímala. Chtěl jsem být užitečný a tak jsem si dal přihlášku k Vám. Rád pomáhám lidem když mají problém třeba na silnici. Umím zachovat chladnou hlavu. Neberu žádné drogy, nepiju alkohol a jsem připraven ihned nastoupit a pomáhat/zachraňovat občany.

 

OOC: Je mi 18 let, jsem přátelský člověk. Chtěl bych být u HZS z důvodu: Nová zkušenost a byl jsem hasičem na jednom serveru na FiveM. V realitě se mi hasiči vždy líbili a obdivoval je. Na základce jsme chodili skoro pořád na hasičskou stanici a nějak mě to chytlo :)

fuky02

Hráč

4
18.8.2021 10:54

Vzor:
- Jméno a příjmení - Jan Meciar 


- Datum narození a váš věk -1.5.1975 -45r


- Dosažené vzdělání včetně titulů -Mgr, Bc


- Telefonní číslo - 411077


- Trvalé bydliště -  Palamino Creek


- Proč chcete být hasičem -Od malička som bol fascinovaný prácou hasičou vždy sa mi tá práca páčila už v rodine mám 3 členou hzs. 
a chcel by som pomáhať ľuďom v meste.


- Něco o Vás - Zdravím volám sa Ján Mečiar bývam v Palamino Creek presťahoval som sa sem z malého mestečka menom Revuca kde som žil spokojne aj so svojou rodinou lenže pri jednom požiari bohužiaľ prišli o život.. za prácou som sa presťahoval do Montgomery a neskôr do Palamina. Som zodpovedný typ človeka .. V krízových situáciách konám s chladnou hlavou , som aj kolektívny typ takze viem spolupracovať s každým.. Niekedy keď som býval v mojom starom malom meste Revuca bol som tam členom týmu DHZ s ktorým sme vyhrali aj niekoľko súťaži… Práca hasiča má nesmierne baví tak preto by som sa rad stal hasič aj u vás.

s pozdravom Ján Meciar

18.8.2021 18:46, odstraněno 20.8.2021 17:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacko88

Hráč

41
18.8.2021 23:14, naposledy upraveno 19.10.2021 13:06 uživatelem Jacko88

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [18.08.2021]

 

 #01 Vážený pane Cambino (@neznamy#3324), Přijat

 

#02 Vážený pane Jackson (@Fibuzz), Přijat

 

#03 Vážený pane Meciar (@fuky02) Přijat

 

#04 Vážený pane Mufasa (@p4trik44) Přijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 18.08.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Nikol Kriegerovou tel: 735-944 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor.

19.8.2021 10:48, odstraněno 26.8.2021 18:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.8.2021 17:47, odstraněno 20.8.2021 18:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.8.2021 21:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
24.8.2021 01:25, naposledy upraveno 24.8.2021 15:45 uživatelem Qermo

Tituly před jménem: Mgr. PhDr.

Jméno: Christopher

Příjmení: Lee

Tituly za jménem: -

Datum narození a věk: 19.7. 1990 - 31 let

Dosažené vzdělání včetně titulů:

 - Portland Village School (Úspěšně dochozena)

- Lincoln High School  (Úspěšně dochozena)

- Lewis & Clark college (Úspěšně dochozena)

- Multnomah University (Dosaženo magisterského vzdělání + rigorózní zkouška - doktor filozofie)

Tituly: Mgr. PhDr. (viz. 1. řádek)

Telefonní číslo: 442-825

Trvalé bydliště: Blahobyt ve formě zadních sedaček u auta, tím pádem trvalé bydliště je stále Oregon Portland, Mercy Avenue 34/45. Veškerá pošta adresovaná mně, jest k vyzvednutí mnou na úřadě v Blueberry.

Proč chcete být hasičem? Řekněme, že nějakou formu pomoci lidem mám v krvi. Zatím jsem pomáhal především v psychické formě pomoci, kdežto asistence u nehod, či jiných rizikových situacích mi je taky známá. Plus jsem taky zainteresován na to nezemřít hlady, ale to je jen moje osobní připomínka. Ještě za mých mladých let jsem dělal u sboru dobrovolných hasičů v menší vesničce kousek od Portlandu, či-li zkušenosti v tomto oboru taky nějaké mám.

Zkušenosti:

- Portland Mail & More (Pouze brigáda ke škole - pár měsíců)

- Portland Therapy Center - 4 roky (Psycholog)

- Portland psychology clinic - 1 rok (Psycholog)

- Chris WHYTC Portland - 3 roky (Psycholog)

- Garage 66 - momentální živobytí (Správa komunikací)

Něco o vás: Chris se narodil roku 1990 v malebném předměstí města Portland v Oregonu. Žil s jeho matkou a nevlastním otcem. Měl bezproblémové dětství, čímž se odvíjely jeho vztahy a rodinou a přáteli. Následkem byly i jeho známky ve škole ve které mu to šlo více než dost a povedlo se mu dosáhnout magisterského titulu v oboru psychologie a titulu PhDr. dokončením rigorózní zkoušky. Chris má v oblibě přírodu a procházky. Má rád motorky a starší auta. 3 roky vlastnil svou psychologickou kliniku v Portlandu, načež se rozhodl v roce 2021 opustit rodný stát a přestěhovat se do San Andreas.

Trestní rejstřík: Čistý

Licence: ŘP skupiny A, B, C

                Povolení k lovu ryb

RyderWillson

Hráč

17
25.8.2021 09:54

- Jméno a příjmení - Anthonyn Bryce

- Datum narození a váš věk - 12.1.1990

- Dosažené vzdělání včetně titulů -. Střední škola odborná hasičský

- Telefonní číslo -647503

- Trvalé bydliště -  NE

- Proč chcete být hasičem - no chci bejt hasičem protože bych zachraňoval lidí v jiném městě sem byl hasič 

- Něco o Vás - ahoj jmenuju se Anthonyn jsem pracovitý a silný,  pracují jen s kamionem ale už mě to docela nebaví tak bych chtěl procovat jako hasič skušenosti mám velké, když sem byl Málej přestěhovali jsme se do LS tam sem vyrostl a pak sem začínal pracovat s pak rodina zemřela. 

Z POZDRAVEM Bryce

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~58

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024