Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


JeMappelleJR

Hráč

7
20.6.2021 21:39

Dostal jsem ban za odmítání rp spadlo mi to a psalo jestli chci restartovat mta nebo ne tak jsem dal ano hodilo mě to do hry a načítala se mi auta a textury tak jsem asi nemohl rpit když se mi to načítá a laguje 

ice

Hráč

18
20.6.2021 22:04

Ahoj, ban jsem ti dal já.

Abych začal tak s kamarádem jedu a vidím kamion a ženu u něj, která se pohybuje. Přijeli jsme a stále jsi se hejbal a byl schopnej rpit. Jakmile jsem vytáhl taser a zakřičel: "Ani slovo a ruce nad hlavu", si přestal reagovat úplně.

Po nějakých 5 minutách mi to v chatu napsalo: "Natalie_***** se odpojil." Takže pokud by ti to spadlo, napsalo by to "Timed out".

Další věc je ta, že pokud by ti to načítalo reskiny, tak musíš hrát na počítači, kterej rozjede sotva Mozillu Firefox, protože jsem tam u tebe stál a čekal dobrejch 10 minut.

Za mě jsi se prostě odpojil a nechtěl jsi přijít o peníze a když ses napojil tak sis myslel, že už tam nebudeme.

Jsem ochotný ti ban zkrátit, pokud mi pošleš foto (klidně na DC do soukromé zprávy) tvého setupu, který bude odpovídat staré mikrovlnce. (Pokud to bude stát za to a usměju se u té fotodokumentace, dám ti plný unban.)


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024