Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - LOPATA


LOPATA

Hráč

16
21.6.2021 00:16, naposledy upraveno 21.6.2021 09:48 uživatelem LOPATA

Přezdívka: LOPATA

Věk: 21

Zkušenosti: Adminovani Moderování a Helperství na Sampu

Pár let hraní  na dřívějších SAMP RP serverech jako je LARP atd.. 

Komunikační dovednosti: 10/10

Mám čas: 24/7 Jelikož nemocenská

Další informace o mně:

Jsem LOPATA je mi 21 a na Helpera se hlásím protože vidím spousty nových lidí co potřebují nějak pomoct či zaučit.. A hlavně vidím nedostatek Helperů tak bych chtěl se svéma zkušenostma nějak přispět.. Dříve jsem byl Helper na jednom Samp RP serveru u kterého jsem se časem dostal přes Moderátora až na Admina.. Takže mé zkušenosti jsou celkem bohaté.. Času mám dost jelikož už půl roku marodim.. S lidmi dokáži komunikovat v klidu a všemu vždy nejlépe vyhovět,takže jsem celkem pohodový člověk a když mě lépe poznáte,uznáte že je to pravda.. To je asi vše co bych o sobě mohl říci.. S pozdravem LOPATA

Zeintar

Hráč

49
21.6.2021 08:49

Bylo by možná na místě napsat, za jaký nick jsi byl Administrátor na SAMP RP serverech, protože já (ani ostatní, kdo zde znají místní samp scénu) si na žádných serverech (ani LARP) na nikoho ve staff teamu se jménem Lopata nevzpomínám. 

LOPATA

Hráč

16
21.6.2021 09:37, naposledy upraveno 21.6.2021 09:46 uživatelem LOPATA

Neříkam že jsem účinkoval ve staffu na LARP..

Ale na jiných serverech..

Například samp méně známý ale dříve hraný a to GTA Real.. A taktéž pod Nickem LOPATA

22.6.2021 17:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

13shinnerss

Hráč

5
22.6.2021 19:42

Za mě jednoznačné NE

LOPATA

Hráč

16
22.6.2021 19:47

Ano, souhlasím se všema komentářema.. Tímto přístupem jsem si to hodně zkazil a já to chápu..

Chápu i to proč je spousta lidí proti..

Tak či tak děkuji za možnost se pokusit být Helper i když to nevyšlo..

13.7.2021 23:28

Ahoj @LOPATA,

moc se omlouvám za zpoždění, s jakým na tvou přihlášku reaguji. Měl jsem poslední zkoušku, na tu jsem se připravoval několik týdnů. Když se mi ji podařilo složit, musel jsem úspěch oslavit, přesunout se do domoviny a setkat se s přáteli, které jsem neviděl měsíce.

Z důvodu trestu, který jsi ve hře obdržel, přihlášku t.č. zamítám. Přesto neztrácej naději, jakmile budeš splňovat požadavky, můžeš si podat novou přihlášku.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~109