Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - zeldinko


zeldinko

Hráč

45
23.6.2021 19:46

Přezdívka: zeldinko

Věk: 18

Zkušenosti: Mám nahratých približne 900hodín, takže zo svojho pohľadu hodnotím svoje RP ako taký priemer.

Komunikační dovednosti: Nemám problém naviazať komunikáciu, aj keď mi mnohokrát oveľa viac vyhovuje písaná forma, ako hovorená.

Mám čas: Záleží od povinností, ale takých 5-6 hodín minimálne sa vždy nájde.

Další informace o mně:

Ahojte milý hráči, hráčky a administrátori. Volám sa Dávid, ale väčšina ľudí ma pozná skôr pod prezývkou zeldinko, zeldi alebo zeldin, každému podľa chuti. Mám 18 rokov a žijem v malebnom mestečku, ktoré sa nachádza zhruba 30kilometrov od Nitry, momentálne navštevujem tretí ročník na odbornej škole technickej, ktorú z duše nenávidím. Všetok svoj momentálny voľný čas trávním hraním hier a chodením von spolu s mojími pár kamarátmi. Na Skime sa pohybujem približne od februára tohto roka, za svoju nie moc dlhú kariéru som dokázal schytať tri bany, od ktorých ale prešiel už nejaký ten čas a svoje RP sa snažím stále zlepšovať. Na pozíciu Helpera sa hlásim hlavne z dôvodu toho, že momentálna situácia je celkom biedna, helperov je podstatne málo, preto si myslím, že by som svojou prítomnosťou dokázal pomôcť.

23.6.2021 19:57, odstraněno 23.6.2021 21:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.6.2021 22:06

Přidám se ke kolegovi.

Zeldinko je znalý hráč RP, dokáže poradit, vyzná se ve spoustě situací a mnohdy poučil o některých věcech i mě. RP s ním si vždy užiji, RPí poctivě a na velice slušné úrovni. 

Já jsem jedině pro.

Přeji hodně štěstí. 😌

24.6.2021 00:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.6.2021 09:31

Naprosto souhlasím aby tento človíček byl v HT... Umí dobře erpit, není nijak toxic či výbušný a má rozum, sám jsem měl tu čest s ním dlouho erpit, proto odemne jedno velké ANO.

Jožo over.

ImNotMagnett

Hráč

13
26.6.2021 13:51

má dobrou restauraci a dobré RP, jsem pro

26.6.2021 22:48

Za mě jednoznačně ANO!!
Zeldinko je nejvíc pohodový člověk, umí zachovat chladnou hlavu a nikdy se nehádá s ostatními hračmi.
Společně jsme RPili Kongres/PSA, takže vím na jaké úrovní RPčka Zeldinko je a musím říci, že sahá k nejlepším RP hráčům na skimu. Zeldinko by byl určitě pro nové hráče výpomocný. 

26.6.2021 23:39

Zeldinko je super človíček se kterým si rozumím už od prvního setkání. Kdykoli jsem potřebovala tak byl k ruce a pomohl - a to nejen mé osobě. RP ovládá dobře a ví co a jak.

Zeldinko má v HT co nabídnout a jednoduše tam patří!! ❤️❤️

27.6.2021 12:05, odstraněno 27.6.2021 12:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.7.2021 23:24

Ahoj @zeldinko,

moc se omlouvám za pozdní odpověď. Měl jsem poslední zkoušku, na kterou jsem se připravoval téměř měsíc, a pochopitelně jsem pak musel její úspěšné složení adekvátně oslavit, psychicky podpořit méně úspěšné a přesunout se zpět do místa svého trvalého bydliště, domluvit se na plánu stáží a opít se s přáteli, které jsem neviděl měsíce. Teď, když už je bouřka v dáli a internet mi zase funguje, navíc nemám spánkový deficit nebo zbytkový alkohol v krvi, můžu konečně odpovědět na přihlášky do HT.

S radostí ti oznamuji, že tvá přihláška byla schválená. Trvá-li tvůj zájem o členství v HT, kontaktuj mě, prosím, na Discordu, abych ti předal důležité informace. Od zítřka jsem na dva dny pryč, ale na Discordu ti odpovím. Najdeš mě tam jako SedliX#2670.


Powered by LeoSight IFS
LT~137