Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - axerlCZ


axerlCZ

Hráč

1
27.6.2021 23:28, naposledy upraveno 27.6.2021 23:49 uživatelem axerlCZ

Přezdívka: axerlCZ

Věk: 15

Zkušenosti: Mám hodně zkušeností protože jsem už na několika serverech helper byl dokonce i na FiveM

Komunikační dovednosti: Mám velké komunikační dovednosti

Mám čas: Mám hodně času, hlavně ted protože skončila škola takže mám ted hodně času na jiné věci.

Další informace o mně:

Moje jméno je Lukáš je mi 15 let a jsem v pohodě týpek a dá se semnou v klidu pokecat a v klidu řešit věci, rád pomáhám lidem a rád si s lidmi povídám. Vždy se snažím lidem s něčím pomoct takže myslím že bych se na tuhle pozici hodil.

14.7.2021 00:26, naposledy upraveno 14.7.2021 00:27 uživatelem SedliX

Ahoj @axerlCZ,

moc se omlouvám za zpoždění, s jakým na tvou přihlášku reaguji. Měl jsem poslední zkoušku, na tu jsem se připravoval několik týdnů. Když se mi ji podařilo složit, musel jsem úspěch oslavit, přesunout se do domoviny a setkat se s přáteli, které jsem neviděl měsíce.

Z důvodu  nedostatečného počtu nahraných hodin a nesouhlasu komunity přihlášku t.č. zamítám. Přesto neztrácej naději, jakmile budeš splňovat požadavky, můžeš si podat novou přihlášku.


Powered by LeoSight IFS
LT~35