Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - AikoNikuru


AikoNikuru

Hráč

5
30.6.2021 14:32, naposledy upraveno 2.7.2021 14:16 uživatelem AikoNikuru

Přezdívka: AikoNikuru

Věk: 17 let.

Zkušenosti: Zatím žádné, ale rychle se dokážu zaučit.

Komunikační dovednosti: Průměrné až dobré.

Mám čas: Většinu dne

Další informace o mně:

Taaakže, jsem v celku klidný muž, schopný řešit věci v klidu, RP hraji aktivně 4 roky. O pozici helpera bych stál z důvodu získání nových zkušenosti, dostatku času a chuti jakkoli pomoci serveru. Můžete mi říkat Shady, Takžéž jsem docela komunikativní člověk, proto si taktéž myslím že mé komunikační schopnosti, jsou na dobré úrovni. Ochoten kdykoli pomoci . Na Skimu mám již 115 hodin.

13.7.2021 23:25

Ahoj @AikoNikuru,

moc se omlouvám za pozdní odpověď. Měl jsem poslední zkoušku, na kterou jsem se připravoval téměř měsíc, a pochopitelně jsem pak musel její úspěšné složení adekvátně oslavit, psychicky podpořit méně úspěšné a přesunout se zpět do místa svého trvalého bydliště, domluvit se na plánu stáží a opít se s přáteli, které jsem neviděl měsíce. Teď, když už je bouřka v dáli a internet mi zase funguje, navíc nemám spánkový deficit nebo zbytkový alkohol v krvi, můžu konečně odpovědět na přihlášky do HT.

S radostí ti oznamuji, že tvá přihláška byla schválená. Trvá-li tvůj zájem o členství v HT, kontaktuj mě, prosím, na Discordu, abych ti předal důležité informace. Od zítřka jsem na dva dny pryč, ale na Discordu ti odpovím. Najdeš mě tam jako SedliX#2670.


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024