Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Cosmmowalski

1 2 3



Cosmmo

Hráč

21
13.7.2021 04:22, naposledy upraveno 13.7.2021 04:24 uživatelem Cosmmo

Přezdívka: Cosmmowalski

Věk: 16

Zkušenosti: Hraju na skimu prakticky od založení, na skimu se vyznám a RP si dovolím říct že umím.

Komunikační dovednosti: Jsem spíše introvertní, takže preferuji textovou komunikaci.

Mám čas: Teď přes prázdniny furt.

Další informace o mně:

Ahoj, za dva týdny to budou 3 měsíce od doby co jsem dostal unban po permabanu. Uvědomuji si, že těch trestů bylo dost. Ale od doby co jsem dostal unban, neměl jsem jediný problém s administrátory. Už předtím, než jsem začal dělat.. blbosti, tak jsem chtěl být helperem. Tudíž jsem se to rozhodl zkusit znovu, s "čistým štítem".

I přes ty bany co jsem dostal si myslím že se na skimu vyznám líp než 70% hráčů. Nahrál jsem ne málo hodin, něco přes 700. Troufnu si říci že po svém unbanu jsem se s většinou lidí usmířil, nebo se s nimi začal více bavit. Co se týče roleplaye, od té doby má kvalita RP stoupla. Neporušuji zbytečně pravidla for fun, jak jsem to dělal předtím. Hodně se klidním v nadávkách, zbytečnému používání animací které mi také několikrát zapříčinilo ban.

Chápu že dost lidí si bude myslet že jsem stejný, a je to jenom otázka času kdy se začnu chovat tak jak jsem se choval předtím, ale jsem si jistý že tomu tak není a nebude. Předtím jsem se choval povýšeně a arogantně vůči hráčům, což se teď neděje. Doufám, že mi komunita a admin team dá v tomhle druhou šanci, šanci stát se helperem.

Robiiinek

Hráč

15
13.7.2021 14:44

Každý si zaslouží druhou šanci. Vím, že jsi člověk na úrovni a dokázal by si zaučit nováčka. Co se týče tvého RP tak je tam opravdu vidět zlepšení. Já určitě SOUHLASÍM.

 

13.7.2021 18:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fejlaks

Hráč

25
13.7.2021 18:40

Jsem pro, myslím si že by šanci měl dostat. ;)

13.7.2021 19:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.7.2021 21:35, odstraněno 13.7.2021 21:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Flojsyk

Hráč

46
13.7.2021 21:39

Jsem PRO, RPit umí a šanci by měl dostat podle mě každý.

14.7.2021 01:36

Vyzerá byť cool a veľmi sympatický.

Za mňa teda ÁNO!

16.7.2021 08:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.7.2021 19:06

Každý by měl dostat druhou šanci, zvlášť když to co pokazil bylo před takovou dobou(byť se to tam nasčítalo..ale jak říkám - je to dlouho!!).
Cosmmo umí rpit jako málo lidí na serveru, a od doby co dostal unban seká latinu. Jak tu už zmínil Lexi "seš novej člověk" a já musím říct, že změna tam je fakt veliká. Rp s ním je sranda, věřím že má nováčkům určitě co předat a že dokáže vysvětlit a zaučit co jen bude potřeba.
GL Cosmmo! :)

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~148