Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Cosmmowalski

1 2

13.7.2021 04:22, naposledy upraveno 13.7.2021 04:24 uživatelem Cosmmowalski

Přezdívka: Cosmmowalski

Věk: 16

Zkušenosti: Hraju na skimu prakticky od založení, na skimu se vyznám a RP si dovolím říct že umím.

Komunikační dovednosti: Jsem spíše introvertní, takže preferuji textovou komunikaci.

Mám čas: Teď přes prázdniny furt.

Další informace o mně:

Ahoj, za dva týdny to budou 3 měsíce od doby co jsem dostal unban po permabanu. Uvědomuji si, že těch trestů bylo dost. Ale od doby co jsem dostal unban, neměl jsem jediný problém s administrátory. Už předtím, než jsem začal dělat.. blbosti, tak jsem chtěl být helperem. Tudíž jsem se to rozhodl zkusit znovu, s "čistým štítem".

I přes ty bany co jsem dostal si myslím že se na skimu vyznám líp než 70% hráčů. Nahrál jsem ne málo hodin, něco přes 700. Troufnu si říci že po svém unbanu jsem se s většinou lidí usmířil, nebo se s nimi začal více bavit. Co se týče roleplaye, od té doby má kvalita RP stoupla. Neporušuji zbytečně pravidla for fun, jak jsem to dělal předtím. Hodně se klidním v nadávkách, zbytečnému používání animací které mi také několikrát zapříčinilo ban.

Chápu že dost lidí si bude myslet že jsem stejný, a je to jenom otázka času kdy se začnu chovat tak jak jsem se choval předtím, ale jsem si jistý že tomu tak není a nebude. Předtím jsem se choval povýšeně a arogantně vůči hráčům, což se teď neděje. Doufám, že mi komunita a admin team dá v tomhle druhou šanci, šanci stát se helperem.

Robiiinek

Hráč

8
13.7.2021 14:44

Každý si zaslouží druhou šanci. Vím, že jsi člověk na úrovni a dokázal by si zaučit nováčka. Co se týče tvého RP tak je tam opravdu vidět zlepšení. Já určitě SOUHLASÍM.

Marekeu

Hráč

5
13.7.2021 18:30

jak proste može mat 21 hlasov za nie, ved je to typek na urovni, prajem ty aby si bol helper, držim palce.

Fejlaks

Hráč

10
13.7.2021 18:40

Jsem pro, myslím si že by šanci měl dostat. ;)

13.7.2021 19:21

Tak já jako bývalý člen Helper týmu se k tomu lehce vyjádřím.
Cosmmo má za sebou velkou historii banů, ale teďka jak dostal unban, tak se snaží a já si myslím, že by tu šanci dostat měl, tudíž jsem PRO x) 

Peace out, Bengoro. 

13.7.2021 21:35, odstraněno 13.7.2021 21:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.7.2021 21:39

Jsem PRO, RPit umí a šanci by měl dostat podle mě každý.

14.7.2021 01:36

Vyzerá byť cool a veľmi sympatický.

Za mňa teda ÁNO!

16.7.2021 08:25

Já osobně ti chci jen říct, že bych tě tu uvítal. Sice si býval až moc "cosmmo", ale vím že umíš hrát tak aby byl každý spokojený (včetně tebe). Sleduji tě už chvilku, seš novej člověk, fandím ti že si to obrátil. Přeji ti tedy štěstí. 

16.7.2021 19:06

Každý by měl dostat druhou šanci, zvlášť když to co pokazil bylo před takovou dobou(byť se to tam nasčítalo..ale jak říkám - je to dlouho!!).
Cosmmo umí rpit jako málo lidí na serveru, a od doby co dostal unban seká latinu. Jak tu už zmínil Lexi "seš novej člověk" a já musím říct, že změna tam je fakt veliká. Rp s ním je sranda, věřím že má nováčkům určitě co předat a že dokáže vysvětlit a zaučit co jen bude potřeba.
GL Cosmmo! :)

1 2