Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Lexionys


neznamy#4474

Smazaný účet

27
14.7.2021 21:57

Přezdívka: Lexionys

Věk: 19

Zkušenosti: Znalosti v praxi z více serverů, některé byli větší některé menší.

Komunikační dovednosti: Perfektní znalost českého jazyka, slovenského jazyka a Angličtiny.

Mám čas: 8-10h denně, o prázdninách či svátcích se může lišit.

Další informace o mně:

No.. jak začít, začal jsem na MTA scéně zhruba 3 roky zpět. Svůj volný čas trávím spíše se svou rodinou a kamarády. Rád sportuju a poznávám nové věci, jsem ochoten pomoci všem hráčům na plné čáře, kdysi jsem sklamal hodně lidí na skimu.. a celkem mě to mrzí, rozhodl jsem se nějakým způsobem dopracovat k tomu že se odhodlám zkusit vyplnit přihlášku i když jsem si moc naděje nedával. Jinak o mě už toho hodně lidi dost ví. Jsem schopen na plno se znovu snažit jak to bylo kdysi. Děkuju že jste dali čas a přečetli si mou přihlášku.

14.7.2021 22:16

Super kluk, chci ho. 

Robiiinek

Hráč

15
14.7.2021 22:34

Určitě souhlasím, s Lexim se znám okolo 2-3 let a mám s ním jen dobré zkušenosti. Vždycky dokáže zvednout náladu jeho humorem. ❤️💪

14.7.2021 23:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
14.7.2021 23:33

Miluju ho. Chci ho v helper teamu.

15.7.2021 08:34, naposledy upraveno 15.7.2021 08:37 uživatelem Zchovankyo

Očividně půjdu proti většině, ale holt mi to nedá. 

V paměti mi utkvěla tvá reklama na "konkurenci", pokud-li se to dá takto nazvat. Minulost je minulost, to ano. Dle mého názoru by helper měl být někdo, kdo zvládá RP. A to né dostatečně, ani dobře, ale špičkově. Podle mě to ale zrovna ty nejsi. Přihláška se mi zdá mírně odfláknutá, sedm vět a konec. 

Ovšem ať už má kdokoliv jakýkoliv názor, hodně štěstí, a ačkoli moc nerad, tak ti držím palce. :)

Kenny15

Hráč

19
15.7.2021 11:29, naposledy upraveno 15.7.2021 11:29 uživatelem Kenny15

Chci ho do H-Teamu. A bez debat. :)

15.7.2021 23:10
  • Lexionyse, znám již velmi dlouhou dobu, dá se říci, že se známe od mého dětství (Od mých dvanácti let) a musím říci, že je to velmi super člověk. Dokáže pomoci v jakékoliv situaci. 

 

  • Díky němu, jsem objevil MTAčko. Díky němu, jsem se naučil RPit, dá se říci, že kdybych nepoznal Lexionyse, tak na MTA scéně vůbec nejsem. Byl bych stále Minecrafťák. 

 

  • Tento člověk musí být v Helper-Týmu. Sice, občas dělá chyby, ale to každý člověk... popravdě, neviděl jsem ho dlouhou dobu porušit jakékoliv pravidlo, či udělat nějakou pitomost. 

 

  • Doufám, že ho náš, všem milovaný Sedlix, znova veme do Helper-Týmu.
17.7.2021 21:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.8.2021 22:46

Ahoj @neznamy#4474,

omlouvám se za pozdní odpověď. Po přečtení a zhodnocení tvé přihlášky bych ti rád sdělil, že na pozici helper postupuješ. Kontaktuj mě, prosím, na Discordu (SedliX#2670), kde ti předám další informace. 


Powered by LeoSight IFS
LT~152