Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Cepicka


Cepicka

Hráč

29
17.7.2021 20:54

Přezdívka: Cepicka

Věk: 14

Zkušenosti: Zatím žádné ale rád bych se přiučil něčemu novému.

Komunikační dovednosti: Dokážu se domluvit česky, anglicky trošku i německy... Většinou do hovorů moc nechodím nebo chodím ale moc nemluvím...

Mám čas: O prázdninách mám čas furt někdy samozřejmě jdu ven ale to je otázka 4-5 hodin. Do Skima dávám nejvíce času co můžu to znamená od 8 do 12 hodin denně.

Další informace o mně:

Jmenuji se Kuba.. Na sociálních sítích a při hrách jsem rád když mě lidi oslovují pod přezdívkou Čepička nebo Čépa, V mém volném čase jsem pouze na Skimu a většinou na něm strávím celý den protože nic jiného na práci nemám. Minimálně 2x za týden si vyjdu na max 5 hodin ven, poté jdu opět na Skimo... Také jsem chodil na různé sporty které v momentální chvíli neprovozuji jelikož už mě to moc nebaví, to je o mě asi tak vše... Přeji hezký zbytek večera, Čepička

Qermo

Hráč

16
17.7.2021 21:15

Mám s ním naRPeno víc než dost. Tohohle člověka chci mít po boku v helper teamu.

18.7.2021 00:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Robiiinek

Hráč

15
18.7.2021 00:15

Já určitě souhlasím, mám s tímto člověkem naerpeno přes 100 hodin, takže vím co od něj očekávát. RP zvládá skvěle až na pár menších chyb které zde dělá skoro každý. Hodně štěstí. 🙋

15.8.2021 22:50

Ahoj @Cepicka,

Po přečtení a zhodnocení tvé přihlášky ti musím sdělit, že na pozici helper v tuto chvíli nepostupuješ. Důvodem je ban, který jsi nedávno ve hře dostal.

Přesto neztrácej naději, jakmile budeš mít alespoň jedem měsíc historii čistou, můžeš podat přihlášku znovu.


Powered by LeoSight IFS
LT~74