Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Moderátor - Honza


Honza

Hráč

0
4.10.2019 16:21, naposledy upraveno 6.10.2019 17:21 uživatelem Honza

Přezdívka: Honza

Věk: 16

Zkušenosti: Zkušenosti z MTA příkazy mám. Již jsem byl na MTA Support přímo na CrexLite. A pak na takových malých serverách. Co se týče jako ze zkušenosti tak si myslím že mam dostačující na post uvedený. Taktéž mám zkušenosti na MC. Vlastnil jsem vlastní server s 20 lidmi. Poté jsem se stal na DreamWo*** Admin a Majitel měl ze mě radost. Takže myslím že bych se hodil pro SKIMO, a řešil bych tu věci ohledně BANŮ a REPORTU.

Komunikační dovednosti: Argumentace a vyjednávání, Komunikovat dlouho z nervním člověkem, Taktéž umím komunikovat s ostatními typy lidí. Pak jazyky ČJ - Skvělý občas přepis nebo-li chyba. AJ - Střední dokážu se dorozumět a pokecat, ale jest-li že se dostane do velkého tak už to trošku nezvládám. NJV - Taktéž střední, ale lepší než AJ.

Mám čas: 4 - 5 hodin

Další informace o mně:

No takže. Jmenuji se Jan ( Honza ), ale nazývají mě Majlant, Majlou. Je mi 16 let. Chodím na Hotelovou školu, takže moje komunikace je velmi dobrá protože umím mluvit s lidmi a hlavně novým lidem skoro vykám. Moje zájmy jsou, hraní na počítači a jezdění na kole. Rád komunikuji s lidmi, takže se nestydím komunikovat s lidmi. Jsem přátelský, snažím se řešit všechno bez urážek atd.. To je vše o mně :)

18.11.2019 22:07

Podle přihlášky soudím, že jsi měl zájem se přidat do AT kvůli Skimu, což je nyní irelevantní - přihlášku zamítám. Pokud to tak není, podej si novou přihlášku.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024