Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - mersfitzik


neznamy#6054

Smazaný účet

9
19.7.2021 09:54, naposledy upraveno 19.7.2021 14:18 uživatelem neznamy#6054

Přezdívka: mersfitzik

Věk: 13 (za pár dní 14)

Zkušenosti: Moc jich není, účinkoval jsem na malinkých serverech které měli většinou tak 10-15 hráčů.

Komunikační dovednosti: Umím jazyky: Čeština, Slovenština (chápeme se), angličtina (né dokonale a porozumím). Umím trošku: Němčina, Ruština,

Mám čas: Ano, mám téměř furt čas. Obzlášť teďka jsou prázdniny takže každej den. Ale taky chci občas chodit s mojima kamarádama ven jestli to chápete.

Další informace o mně:

Tak, zdravím tě. Mé jméno Jakub a mojí přezdívkou je Mersfitz. Na MTA scéně jsem zhruba od roku 2017-18, ale aktivní uplně sem začal být až v dobách 2019-2020. Každopádně co se týče RP, na MTA mám odehráno v RP celkově hodně nahráno. V naučení RP mi nejvíce pomohlo koukat na Roleplay videa. Tam sem pochopil smysl RP. Dovolím si říct že RP zvládám levou zadní. Heleperem se chci stát protože chci pomáhat, vím že ráno moc helperů není tudiž bych byl v duty většinou ráno páč odpoledne už jsou tu GAčka, Helperů je tu jak na***no, GMka atd.. Takže bych chtěl pomáhat hráčům co příjdou ráno. Co se týče mého věku, ano, uznávám možná je mi poměrně málo let na helpera, ale každopádně tuhle přihlášku sem si dal a zajímá mě jak na mě hráčii budou reagovat. Žiju v městečku Ostrov nad Ohří což je druhé největší město v Okresu Karlovy vary. Je zde pohoda, hodně památek a všeobecně je to chill město. Moc tu není ani kriminalita prostě město dobré pro život. To je taky motto našeho města "Ostrov, krásné místo pro život,,. Do mojich koníčků patří určitě turistika. Dále také hraní počítačovích her a Dějepis. Ten miluju

19.7.2021 09:57, odstraněno 19.7.2021 09:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
ice udělil za tento příspěvek varování: 11) Double-post. Příště to napiš do editu tvého tématu.
15.8.2021 22:52, naposledy upraveno 15.8.2021 22:52 uživatelem SedliX

Ahoj @neznamy#6054,

Po přečtení a zhodnocení tvé přihlášky ti musím sdělit, že na pozici helper v tuto chvíli nepostupuješ. Důvodem je zásadní nesouhlas komunity s tvou přihláškou.

Přesto neztrácej naději, věřím, že pokud se s komunitou lépe seznámíš, příští přihláška dopadne lépe.


Powered by LeoSight IFS
LT~62