Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie trestu


neznamy#4577

Smazaný účet

11
25.7.2021 15:29

Zdravím cca pred týždňom a pól som dostal ban od @rozhodnenebaca za odpojenie z ro a non rp injures. K tomu non rp injuries by som sa vyjadril tak že ja som myslel tu prvú situáciu kde si zastrelil môjho kamosa a mna si prešiel autom ale to že si má prešiel som ja nevidel asi Ping alebo ja neviem to že som potom ja skočil z tej budovy áno to priznávam a mal som zaerpit nejaké zranenia. Ďalej k tomu odpojeniu z rp akcie áno priznávam bola to hlúposť chcel som sa pozrieť iba ako to tam vyzerá a to že som tam išiel aj s druhou postavou tak to preto lebo tu prvú mi zaseklo v nejakom podchode a chcel som si to tam iba poobzerať bola to všetko moja hlúposť všetko si uvedomujem a už sa to viac krát nestane. A týmto by som chcel aspoň požiadať o skrátenie trestu. Ďakujem 

25.7.2021 18:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Double-post

sammael02

Hráč

21
25.7.2021 20:09, naposledy upraveno 25.7.2021 20:09 uživatelem sammael02

Ahoj,

Ban jsem ti prodloužil já proto si teď můj adept.
Byla na tebe podána stížnost na webu viz Stížnost. Prozatím ti žádost o unban zamítám zkus si podat další třeba za týden. 

S pozdravem sammael02
Game Admin


Powered by LeoSight IFS
LT~25