Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - dandymenbro


dandymenbro

Hráč

8
7.8.2021 19:26

Přezdívka: dandymenbro

Věk: 20

Zkušenosti: Nemám avšak jsem ochoten se potřebné věci naučit

Komunikační dovednosti: Face to face vůči více lidem mi dělá trochu problémy jinak si myslím že na TSKU discordu atd mám komunikační schopnosti dobré.

Mám čas: Každý den někdy více někdy méně záleží jak mám zrovna směny v práci.

Další informace o mně:

Ahoj moje jméno je Daniel. Je mi 20 let a začal jsem pracovat v praze. Historii banů mám čistou. O tom že bych nastoupil do HT jsem přemýšlel jakmile se vyhlásil nábor na pozici Helper avšak nemohl jsem kvůli 2 věcem. 1. 100 nahraných hodin 2. Nebyl jsem si jist zda bude dostatek času avšak ted mám času poměrně více než jindy takže by to už nebyl takový problém. Na pozici Helper jsem se rozhodl podat přihlášku jelikož chci být prospěšný novým hráčům a naučit je základy a vše potřebné ke správnému RP. na TSKU i Discordů mohu být každý den a časově nejsem nějak extrémně omezen. Děkuji za pozornost která bude věnována mé přihlášce a přeji všem hezký den.

15.8.2021 22:48

Ahoj @dandymenbro,

omlouvám se za pozdní odpověď. Po přečtení a zhodnocení tvé přihlášky bych ti rád sdělil, že na pozici helper postupuješ. Kontaktuj mě, prosím, na Discordu (SedliX#2670), kde ti předám další informace. 


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024