Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Lakatos


Lakatos

Hráč

1
7.7.2018 11:05, naposledy upraveno 7.7.2018 23:50 uživatelem Lakatos

Přezdívka: Lakatos

Věk: 16

Zkušenosti: Bol som na viacerých serveroch admin/support/vct takže príkazy a pod väčšinou ovládam

Komunikační dovednosti: Slovenský jazyk , anglický , nemecký iba základy

Mám čas: každý deň od rána do večera no občas chodím na brigády a podobne

Další informace o mně:

Tak volám sa Samuel študent narodil som sa v Bratislave a bývam 2km od mesta Senec chodím na strednú odbornú školu súkromnú automobilovú dualna akadémia odbor autotronik som milovník áut a motoriek ako veteránov tak aj tých najnovších vychytávok rád sa hrajem na autách a motorkách úpravy či už estetické alebo motorové a sám mám dokonca zatiaľ jednu motorku Yamaha xt125x . Ale tiež ma bavia počítačové hry dokážem pri nich stráviť niekedy celý týždeň hrávam predovšetkým už dlhú dobu MTA ale vyskúšam si aj najnovšie hry alebo zahrám staré klasiky nikdy nikdy som necheatoval vždy som bol zástanca spravodlivosti a napríklad pri MTA si potrpím na dobre zahrané rp situácie (dopravné nehody , policajné zásahy , lúpeže a pod...) Taktiež rád v hre zbieram auta a nechám si ich upravovať som veľký fanúšik hlavne amerických áut ale nepohŕdam ani európskymi autami . Vždy vytváram rád a vymíšlam pre hráčov zaujímavé eventy či už v rámci RP akci alebo zábavné eventy kde sa hráči môžu odviazať . To by bolo asi odomna všetko . S pozdravom Študent

8.7.2018 15:03

Přihláška je dobře napsaná, avšak bohužel nesplňuješ první bod požadavků "Aktivita na portále již před podáním přihlášky", hraj na serveru alespoň týden a můžeš si přihlášku podat znovu. Zatím tvoji přihlášku zamítám. Děkuji za pochopení.


Powered by LeoSight IFS
LT~18