Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Froxiss


Froxiss

Hráč

11
18.8.2021 19:49

Přezdívka: Froxiss

Věk: 19 prakticky 20 (23.08.2001)

Zkušenosti: Několik let hraji Roleplay na MTA a sem tam jsem byl i adminem či jiným členem a-teamu.

Komunikační dovednosti: Dokážu v klidu komunikovat jak ve zprávách tak i třeba na TeamSpeaku či na jiných platformách.

Mám čas: Chodím do práce od 5 někdy 6ti ráno do 3 hodin odpoledne takže od 4té jsem k dispozici.

Další informace o mně:

Zdravím všechny, jsem rád že jste si udělali čas přečíst si mojí přihlášku do Admin Teamu. Jmenuji se František kamarádi mi říkají Fando, žiju na malé vesničce poblíž Hradce Králové je zde více koček jak lidí ale za to je tu nádherný klid... Pracuji jako Zemědělec a příležitostní Automechanik, vystudoval jsem obor Obráběč kovů a plánuji časem jít do oboru ale to už odbočuji... Myslím si že na post Helper se hodím z několika důvodů a tím jsou ochota učit ostatní lidi, mnoholeté a veliké znalosti RP, zkušenosti a znalosti v A-Teamu a taktéž se dost zajímám o scriptování na MTA (Tím neříkám že to umím pouze tomu trocha rozumím). Dost lidí z cz/sk komunity mě zná buď z původního skima nebo z konkurence a myslím si že semnou nemá nikdo něják zásadní problém a taktéž s mým RP. Děkuji všem za přečtení a budu se těšit na výsledek.

karlito

Hráč

21
6.9.2021 19:51

Tenhle týpek by měl taky patřit do HT, znám ho sice pár měsíců a vždycky pomohl a snad ani jednou se mi ho nepovedlo zastihnout naštvaného takže za mě souhlas .

daniel0lp

Hráč

16
6.9.2021 21:50

Tenhle cápek byl vždycky v cajku problémy řešil v klidu když jsme něco nevěděli tak nám stím pomohl takže za mě má souhlas.

 

Holub

Hráč

46
8.9.2021 13:07

Půjdu proti davu a to z jednoduchého důvodu - mám s Froxissem zkušenosti již delší dobu a můžu říct, že to tak růžové (bohužel) není. Měl jsem možnost řešit x problémů s Froxissem a poslední, co zde byl, byl argumentace nad tím jak může v klidu sedět vzadu v italském superautě (teď je otázkou zda to bylo Gallardo, nebo 360). Byla to argumentace (jak by řekl Danielyk hádka) na několik minut.

Každý si zaslouží šanci si zkusit jaké peklo to je být helperem, jen nikdy nic není černé, nebo bílé. Je to světle šedé.

Froxiss

Hráč

11
8.9.2021 19:43

Holube myslím že to bylo Gallardo, nicméně jsem svojí chybu uznal poté protože jsem zjistil že jsem se jen blbě podíval a měl to i něják zafixované že vzadu jsou sedačky poté co jsem to pogooglil tak jsem řekl že máte pravdu. Nikdo neví vše a každý se občas splete. Každopádně děkuji za komentář tobě i všem ostatním.

28.9.2021 23:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024