Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Jemuhodne


neznamy#3962

Smazaný účet

15
19.8.2021 10:54

Přezdívka: Jemuhodne

Věk: 19

Zkušenosti: V RP bych řekl, že zkušeností mám dosti, protože jsem dostal Trusted playera. Jinak na pozici helper a tak žádné zkušenosti nemám, ale rád se je naučím.

Komunikační dovednosti: Tak Česky se domluvím, Slovensky taky a Angličtina mi problém nedělá.

Mám čas: Nedokážu říct, někdy ráno, někdy odpoledne a někdy večer.

Další informace o mně:

Čau. Takže čím bych jen začal.. Jmenuju se Lukáš a bydlím v Čáslavi v bytě.. Na to že to je město, tak tu máme v celku klid. Vystudoval jsem tento rok obor Elektrikář a konkrétně silnoproud. A ještě něco o mně? Tak, jsem celkem klidný a už několika hráčům jsem pomohl na začátku nebo prostě když něco někdo nevěděl, takže příkazy, animace a tak mi nedělají problém. A rád bych si zkusil pozici helper. Dále už nevím co dále o sobě napsat, bohužel mi to moc nejde. Děkuji za přečtení a za případnou odpověď. S pozdravem Jemuhodne.

13.9.2021 08:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~46