Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - pavot


neznamy#15

Smazaný účet

34
17.3.2020 22:15

Přezdívka: pavot

Věk: 18

Zkušenosti: Už párkrát jsem byl ve Vašem Admin Teamu takže určitě víte v jaký ty zkušenosti mám.

Komunikační dovednosti: Česky umím, Anglicky rozumím většinou bez problému, ale řekl bych že mám problém se skládáním vět tak aby jim bylo rozumět co nejvíce. (nevím jestli to tak je nebo prostě nejistotou, nikdo si ještě nestěžoval)

Mám čas: Čas mám skoro furt, jen každých čtrnáct dní nejsem doma 2-3 dny. Na TS3/Discordu můžu skoro neustále. Teď někdy bych měl dělat zkoušky takže můžu mít času méně než bych chtěl, ale to je otázky jednoho nebo dvou týdnů.

Další informace o mně:

Jmenuju se Pavel Votýpka a na LeoSightu "působím" vlastně už od jeho založení a s majitele portálu znám ještě dýl. Momentálně se učím instalatérem, tento rok budu dělat závěrečný zkoušky, nebo teda měl bych. Záleží co bude s koronavirusem. Z mého pohledu jsem tak trochu introvert. Rád hraju hry jako Fallout, Minecraft, Arma 3 a DayZ. Většinou preferuju RP servery. Rád koukám na anime, to je vlastně to co poslední rok dělám ze všeho nejvíc. Moje (zatím) nejoblíbenější anime je DARLING in the FRANXX. Tohle všechno bylo 84 slov, když sem ale teď hodím tohle tak to stovka už bude.

17.3.2020 22:18, naposledy upraveno 17.3.2020 22:27 uživatelem Rataj

@neznamy#15 Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici Helper.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
Bobek

4Kč včera v 21:56

pa202

900Kč včera v 20:29

golfik34

60Kč včera v 19:59

Nejnovější uživatelé
aSenaV

Registrován 15.4.2024

PetrSmitko

Registrován 15.4.2024

DLOUBAL

Registrován 15.4.2024