Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Moderátor fóra - Zorra


Zorra

Hráč

41
17.3.2020 22:56, naposledy upraveno 17.3.2020 23:25 uživatelem Zorra

Přezdívka: Zorra

Věk: 20

Zkušenosti: Jedno fórum už jsem kdysi moderovala

Komunikační dovednosti: Dobré, ale stále mě na TS nedostanete

Mám čas: Několikrát do týdne, teď v karanténě každý den

Další informace o mně:

Jmenuju se Zora, je mi 20 let a už jsem se tu párkrát snažila dostat do AT, ale zatím se nezadařilo. k tomu se asi hodí dodat že jsem hodně tvrdohlavá 😁 Rádá cvičím, dělám pole dance, hraju hry a koukám na filmy. Všimla jsem si na FB že je zase otevřený nábor do AT a tak jsem si řekla že by tohle fórum stálo za oživení. 😉 Myslím že mě tu lidi mají v komunitě celkem rádi i když sem nechodím často ale i tak to tu pro mě něco znamená. Chtěla bych do AT, protože podle mě je nějaký moderátor fóra potřeba. Vím že mě asi zase nevezmete protože nechci chodit na TS, ale i tak to zase zkusím. Třeba se za tu dobu něco změnilo. nerada takhle volám s lidma a přijde mo to hrozně divný, radši lidi vidím. Pokud trváte na nějakém tom pohovoru tak se třeba můžem sejít 😜 ale teď když je karanténa asi úplně ne. No možná jedině skype, TS nemám a nechci. Stojím si ale za tím že k oživení fóra volání nebude potřeba. Díky za přečtení. 😊

Maja

Hráč

3
17.3.2020 23:20, naposledy upraveno 17.3.2020 23:20 uživatelem Maja

Zorku znám dlouho z jiného fóra, kde jsem byla hlavní moderátorka. Zorka byla super člen týmu a vytvářela pro naši tehdejší komunitu řadu off-topic her a diskuzí na různá témata. Je to moc fajn holka, která se na tento post hodí. Přiznávám, že jsem se teď registrovala jen kvůli tomu, že mě sem Zora pozvala, protože si podává přihlášku a jinak to tu vůbec neznám, ale tohle doporučení píšu z vlastní vůle. Nevím jak se tu na podobná doporučení hledí, ale znám Zorku už asi 5 let a mohu se zaručit, že lepší moderátorku budete jen těžko hledat. ^.^

Zorra

Hráč

41
17.3.2020 23:24

Juu díky Máji to si nemusela ❤❤❤

Jesus

Hráč

26
17.3.2020 23:28

17.3.2020 23:47

@Zorra Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici Moderátor fóra.


Powered by LeoSight IFS
LT~64