Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení 29.8.2021 I.Č. 2021-29-08-zzs-3

1 2 3



31.8.2021 13:01, odstraněno 16.9.2021 16:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

JackScott

Hráč

1
1.9.2021 00:43

[IC]

Jméno a přijmení: Tony Alexeyev

Datum narození:9.9.1995

Dosažené vzdělání:Stredná Zdravotná Škola, Praha - Odbor Zdravotná sestra, lekárska fakulta Karlovej univerzity - Urgerní medicína, absolvoval s titulom MUDr.

 

 

Pracovní příležitosti: zatiaľ nikde,ale pomahal som chudým

Certifikáty:Cirtifikát ohoľadom dokončenia Fakulty

Životopis:

Tony Alexeyev. Narodil sa v roku 1995. Moja rodina pochadza z italie ale prestahovali sa do Ameriky kde teraz zijem s mojim bratom tommym. Moj otec ked som bol este maly zomrel viem ze bol doktor. Tak som si od neho zobrali priklat ze budem pomáhať ľuďom tak ako on. Vychovali ma babka s detkom.

Ja s mojim bratom sme rad pomáhali chudobným ľuďom. Ja a môj brat sme sa potom presťahovali do Prahy kde sme začali študovať , moji starý rodičia mi vždy hovorili, že je to krásne historické mesto, ze tam chodil otec do zdravotnej školy. Tak som tam isiel aj ja. Po skončení prešiel na Lekársku Fakultu a dosiahol titul MUDr. 

 

 

[OOC]

Věk: 

Zkušenosti s RP ZZS: bol som zachranar zrušili potom server nemohol som sa dostať vysie a preto to chcem skúsiť u vas

Zkušenosti s RP všeobecné : hrajem uz mta asi nejakých 2/ 3 roky

Fyolarwir

Hráč

6
1.9.2021 20:52

ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SAN ANDREAS


V Y H O D N O C E N Í  P Ř I H L Á Š E K
p. č. 3


Přihláška č. #1 (( @Cokolada ))

p. T. Alexeyev,
Vážený pane doktore Alexeyev, Vaši přihlášku jsme přijali k prozkoumání. Vaši žádost přijmáme na základě obsáhlého doručeného dokumentu a rovněž na základě podání dostačujících informací. V blízké době očekávejte smail od personálního oddělení s dalšími pokyny.
Verdikt : S C H V Á L E N O .


Přihláška č. #2 (( @JackScott ))

p. T. Alexeyev,
Vážený pane doktore Alexeyev, Vaši přihlášku jsme přijali k prozkoumání. Vaši žádost přijmáme na základě obsáhlého doručeného dokumentu a rovněž na základě podání dostačujících informací. V blízké době očekávejte smail od personálního oddělení s dalšími pokyny.
Verdikt : S C H V Á L E N O .


Pověřená osoba za vyřízení přihlášek na podatelně

Ředitel ZZS,
MUDr. Leon Periwinkle, dipl. z. z.

 

 

Fyolarwir

Hráč

6
1.9.2021 21:16, naposledy upraveno 5.9.2021 00:12 uživatelem Fyolarwir

ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SAN ANDREAS

S H R N U T Í 


 

Přijati:

 

Zamítnuti:

Salvo Lucchese
Bc. Lucas Elliot
MUDr. Nikola Nováková
MUDr. Tommy Alexeyev
MUDr. Tony Alexeyev

Jennifer Johnson
Damien Artem

CELKEM ZÁJEMCŮ: 7
PŘIJATO:
5 | ZAMÍTNUTO:


 P O K Y N Y

Všichni přijatí zájemci se dne 10.9.2021 v 17:00 dostaví na Výjezdovou Stanici v Montgomery a budou se nadále ucházet o místo. Na Výjezdové Stanici proběhne krátký pohovor a následné přijmutí do řad ZZS. 

S sebou si prosím přineste, 
a, občanský průkaz či jiný průkaz kterým doložíte totožnost,
b, platný řidičský průkaz skupiny B,
c, dokládající papíry o ukončení VŠ popř. VOŠ,
d, doplňkové formuláře k doložení pravdivosti zaslaných životopisů.

(( Tato zpráva byla poslána všem jmenovaným ve sloupečku "přijati" do s-mailových schránek )).

@nnRayy @Kuriz97 @DJToustik @Cokolada @JackScott


Ředitel ZZS,
MUDr. Leon Periwinkle, Ph.D.
SMAIL: leon.periwinkle@smail.com
tel.: 632-907

KukisTV

Hráč

38
6.9.2021 00:29

[IC]
Jméno a příjmení: Karel Polívka
Datum narození: 7.4.1992
Dosažené vzdělání: Gymnázium Žďár nad Sázavou ( maturita ) postupujíce na Vyšší odborná zdravotnická škola Zlín. Obor diplomovaný zdravotnický záchranář.

Pracovní příležitosti: Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina po dobu 2,5 roku. Práce v neziskové organizaci Canadian Ski Patrol po dobu 3 měsíců.
Certifikáty: Certifikát o úspěšném ukončení vzdělání na Vozš. Certifikát EMT. Certifikát LifeGuard a Ski Patrol.

Životopis: Karel Polívka, těší mě. Narodil jsem se 7.4.1992 ve městě Jihlava. Již od mládí jsem byl učen k lékařství, které se stalo mojí oblibou a nakonec prací. Jako mladý jsem měl velice rád cestování, procestoval jsem společně s rodiči mnoho krajin jako je například Podkarpatská Rus, která mi zůstala v paměti kvůli krásné přírodě. Cestování bylo pouze volnočasové, hodně času jsem věnoval učení, díky kterému jsem prošel skrze základní školu bez problémů a nastoupil jsem na Gymnázium ve Žďáře nad Sázavou, kam jsme se zároveň přestěhovali do blízké vesničky.

Gymnázium mě toho hodně naučilo, hlavně to že všechno není tak lehké jak se může zdát. Byl jsem takový, že jsem se neúčastnil akcí jako jsou koncerty či zábavy. Nepil jsem alkohol a nekouřil jsem, čímž jsem hodně našetřil a nebránilo mi to v nákupu závodní enduro motorky, o které jsem sníval již jako malý. Již v době, když jsem studoval na gymnáziu jsem směřoval k lékařství, ať už čtením literatury o tomto tématu nebo účastnění se akcí záchranky aby jsem viděl, jak funguje. Gymnázium jsem vychodil na výbornou, dokonce jsem byl označován za nejlepšího studenta. Následně jsem nastoupil na Vozš ve Zlíně.

Studium na této škole jsem bral velice vážně, učení mi nedělalo problém tudíž mi tato doba velmi utíkala. Zapojením praxí jsem pomalu ani nevnímal jak čas utíká a měl jsem za sebou školu. Jelikož jsem jako malý měl rád cestování, dal jsem se zase na tu trasu. Společně s kamarády jsem odjel do vesnice Pylypets kde jsme mohli volně jezdit enduro a to pro mě byla ta největší krása. Nemohl jsem žít takto volně, proto jsem cestování skloubil s prací, odcestoval jsem do Ameriky kde jsem v Californii pracoval jakožto plavčík, potom co jsem si udělat potřebný kurz. Dále jsem odcestoval do Kanady, kde jsem po kurzu pracoval v Canadian Ski Patrol a to 3 měsíce. Domovina pro mě znamenala hodně, tudíž jsem se vrátil zpět do čech. Byla mi nabídnuta práce na záchrance na Vysočině, kterou jsem nemohl odmítnout. Po 2,5 roku jsem zase dostal chuť cestovat.

Odcestoval jsem sem, krásný ostrov Los Santos, samozřejmě ne velkoměsto ale klidné Red Country. Zde jsem koupil dům a začal svojí sbírku vozidel značky Ford. Na záchranářství nechci zapomenout a chci být přínosem pro místní spoluobčany.


[OOC]
Věk: 15
Zkušenosti s RP ZZS: Po přečtení hlavních článků o provádění vyšetření a poskytování první pomocí jsem byl velice rád nápomocný u DN, například když byl záchranář sám, nebo na místě bylo pouze HZS nebo PSA.
Zkušenosti s RP všeobecně: RP se věnuji od 15.2. RP se snažím mít klidné a být ke každému přívětivý a užívat si ho. 

13.9.2021 17:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mufasa

Hráč

4
14.9.2021 14:48

řezdívka:   Mufasa

Věk: 20

Jak často můžu být na serveru: 4-8hod  každý den 

 

[IC]

Celé jméno: Mufasa Raider

Věk: 22

Datum narození: 19,5,1999

Kontakt: 601- 283

Životopis: Zdravím je 22let přistehoval sem do státu San Adreas moje vzdělaní Pořad pokračuje narodil sem se Novgorod   

Střední zdravotnická škola, Ruská, Praha 10 Fakulta vojenského zdravotnictví, Univerzita obrany Prostěp s diplomem

Proč se chci  přidat k ZZ:Chci mít stabilní příjem a usadit se v tomto státě. Chci se zapojit do boje proti nehodám a snížit úmrtnost na co nejnižší a poskytovat nejlepší zdravotní péči všem lidem. Rád se v něčem zdokonaluji a tedy si představuji kariérní postup. 

14.9.2021 21:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

golemakcz

Hráč

34
15.9.2021 09:38, naposledy upraveno 15.9.2021 14:27 uživatelem golemakcz

ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SAN ANDREAS

S H R N U T Í 


 

Přijati:

 

Zamítnuti:

 Karel Polívka

 Daniel Fuszowalski

 

Michal Turecky
Mufasa Raider

Nikola Svestakova

CELKEM ZÁJEMCŮ: 5
PŘIJATO:
2 | ZAMÍTNUTO: 3


 P O K Y N Y

Všichni přijatí zájemci se dne 17.9.2021 v 17:00 dostaví na Výjezdovou Stanici v Montgomery a budou se nadále ucházet o místo. Na Výjezdové Stanici proběhne krátký pohovor a následné přijmutí do řad ZZS. 

S sebou si prosím přineste, 
a, občanský průkaz či jiný průkaz kterým doložíte totožnost,
b, platný řidičský průkaz skupiny B,
c, dokládající papíry o ukončení VŠ popř. VOŠ,
d, doplňkové formuláře k doložení pravdivosti zaslaných životopisů.

(( Tato zpráva byla poslána všem jmenovaným ve sloupečku "přijati" do s-mailových schránek )).

 @neznamy#6054 @KukisTV


Personální ZZS,
MUDr. Nela Hustons Ph.D.
SMAIL: nela.hustons@smail.com
tel.: 537-040

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~85