Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Moderátor - St4rterr


St4rterr

Hráč

5
22.3.2020 00:39, naposledy upraveno 22.3.2020 00:45 uživatelem St4rterr

Přezdívka: St4rterr

Věk: 18

Zkušenosti: Bol som už neraz členom Leosight AT, no aj moderátorom na rôznych portáloch a stránkach (nebudem ich tu menovať kvôli reklame)

Komunikační dovednosti: Som extrovert a veľmi komunikatívny človek, nekoktám, nešušlem a neráčkujem.

Mám čas: Zväčša čas mám, tak maximálne nemám čas v piatok a v sobotu keďže ho chodím tráviť s kamarátmi.

Další informace o mně:

Mojím najväčším záujmom sú už od mala asi autá. Na Leosighte sa pohybujem minimálne 6 rokov takže ma väčšina "old school" hráčov pozná. Študujem Informačné a Sieťové Technológie takže by som mal byť technicky zdatnejší ako priemerný človek. Na pokročilej úrovni ovládam CSS a HTML a na „beginner“ úrovni jazyky ako javascript a c++. Na RP scéne sa pohybujem asi od 12 (nehovorím že som bol od počiatku príkladným RP hráčom) K ľudom som po väčšine priateľský a snažím sa stále dospieť ku kompromisu. S nikým som na Leosighte nikdy nemal žiadny vážny konflikt a väčšina z nich pretrvávala možno hodinu a hneď sa dospelo ku kompromisu alebo k správnemu riešeniu.

sweet16

Hráč

2
22.3.2020 00:42

Krásne napísane,Za mňa ANO♥

22.3.2020 00:46

@St4rterr Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici Moderátor.


Powered by LeoSight IFS
LT~30