Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - toyeskofficial


neznamy#6501

Smazaný účet

8
10.9.2021 13:25, naposledy upraveno 10.9.2021 14:48 uživatelem neznamy#6501

Přezdívka: toyeskofficial

Věk: 14

Zkušenosti: V RP hodne , na skimu mám nahrano 40hodin ale hral sem i na ďalších serverech , nechci je menovať

Komunikační dovednosti: Český, slovenský,anglický

Mám čas: Odpoledne do večera , nekdy k ráno

Další informace o mně:

Takže , som obyčajný týpek ktorí hraje skimo , nevie prečo by ste ma mali vybrať :D . Verím že je aj veľa lepších ľudí ako som ja . Tak či onak sa teším na odpoveď . Viac toho o sebe neviem napísať , mám milú povahu .

StenSk

Hráč

5
10.9.2021 14:16, naposledy upraveno 10.9.2021 14:17 uživatelem StenSk

Zdravím ta,

Ako hráč ty to poviem ak maš nahraných len 40h. na skimu tak to ta nezoberu zrejme si si neprečital a-t podmienky takže vyžaduju min. 100h. to že si obyčajny typek tak to sme asi obyčajní tak ty poviem že všetci mohol si to viac rozpísat a čo je škoda lebo keby si sa stým viac potrapil možno by si bol aj prijatý, no takže zamna NIE. a myslim si že aj ostatný čo ty odpovedia nehovorim že bude to naisto nie možem sa zmylit ale neni tam skoro nič popisane a nemaš podmienky na zučastenie sa A-T.

10.9.2021 19:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo