Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Anxii

1 2



ice

Hráč

18
11.9.2021 20:57, naposledy upraveno 11.9.2021 21:05 uživatelem ice

Přezdívka: Anxii

Věk: 21

Zkušenosti: Game Master na Skimo RP. Podle většiny lidí bezproblémový a aktivní.

Komunikační dovednosti: Většina z vás jak v AT tak mimo víte, že nejsem konfliktní a umím se vyjadřovat.

Mám čas: Má aktivita jako Helper/GM byla každodenní a myslím si že jsem byl velice pracovitý. (Krom pauzy od Skima s důvodem málo času, moc práce o kterou jsem přišel.)

Další informace o mně:

Zdravím milá komunito. Stále občas nakouknu na fórum a jsem v kontaktu s pár lidmi z komunity. Bohužel mě mrzí, že i po novém náboru/povýšení v AT, slyším stále stížnosti na reporty pro GA. Já jakožto bývalý člen AT a troufl bych si říci, že i zkušeným hráčem tohoto serveru, bych vám rád nabídl mou pomocnou ruku. Vím že to píši do přihlášky na Helpera, bohužel jsem nenašel přihlášku na GA. Tudíž vám chci sdělit to, že tato přihláška/nabídka pomocné ruky je na pozici GA. Jsem ochoten dělat ty stojící ID1 reporty, které může dělat pouze GA. Rád dopřeji RP ostatním GA a budu zde pouze pro komunitu, jakožto Game Admin, plnící pouze reporty. Někteří z vás si mohou říci, že jsem blázen, ale pouze nabízím své zkušenosti, rozum a chuť řešit reporty hráčů, které bohužel z neznámých důvodů nejsou plněny. Myslím si, že většina, né-li 75% komunity, semnou bude souhlasit s touto realitou. Reporty stále stojí a já se nabízím jako pomocná ruka k plnění těchto stojících reportů. Můžeme se zde hádat, že ten report se tak i tak udělá, ale jde o to za jakou daň v podobě času. Za mé existence, tyto reporty dosahovali rekordní 4-5hod. čekací doby. Děkuji za pozornost. Váš Anxii. (Toto není vtip, opravdu mi záleží na komunitě skima a byl bych rád aby každému bylo dopřáno stejně, jako ostatním.)

Natka

Hráč

10
11.9.2021 20:58, naposledy upraveno 11.9.2021 21:05 uživatelem Natka

S prihláškou Anxiiho súhlasím a chcela by som ho naspäť v AT. Bol veľmi dobrý hráč, ktorý vedel RP ale aj dobrý admin.

Za mňa áno 🤍

11.9.2021 21:07

Joooo! <3 Stoprocentně tě chci zpátky, chybíš tu. :c
..umíš RPit, vždy se s tebou hrálo dobře a kdykoli bylo třeba tak jsi pomohl i jako člen AT s reporty, i jako psychická podpora mimo hru. :P
Takže za mě jasný souhlas!!

DnOndra

Hráč

50
11.9.2021 21:18, naposledy upraveno 12.9.2021 20:10 uživatelem DnOndra

Za ty zkušenosti, které jsme spolu prožili, věřím že si vhodný kandidát. Ale zase si nemyslím, že by oproti nám bývalím GAčkum bylo fér, aby jsi dostal rovnou pozici GA místo TGM. Ale, přeji ti hodně štěstí! Jinak souhlasím 😉.

 

 

-Ondřej.

 

Nexoys

Hráč

20
11.9.2021 21:24

Nom… Alex, každý vieme svoje v AT si bol keď som aktívny zas ja nebol 😂 Ale tak videl som tá v AT vieš to celkom pomerne dobre :) 

 

pac a pusu posiela Tarantula.

 

Za mna ANO!

12.9.2021 00:25

Já jsem pro, v AT jsi fungoval dobře..bohužel RP jsem s tebou asi nezažil což mi je líto ale doufám, že se někdy setkáme.

Za mne ANO

13.9.2021 11:34, naposledy upraveno 13.9.2021 14:49 uživatelem Petriik1

Zkušenosti s tebou již máme, rp umíš, k hráčům si se taky choval v pohodě

za mě ANO.

(musel jsem :D)

Petriik

21.9.2021 17:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ImNotMagnett

Hráč

13
21.9.2021 18:14

@Lexikonn Fall šel rovnou na GA

21.9.2021 18:52, odstraněno 21.9.2021 18:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~120