Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Dope666


29.9.2021 01:24

Přezdívka: Dope666

Věk: 21

Zkušenosti: Popravdě jsem ještě na žádném portálu nebyl Helper.. Jinak si troufám říci že mé RP je určitě obstojné.. A rád bych zkusil nějakou novou vývzvu..

Komunikační dovednosti: Vysoké. Dokáži si popovídat s kýmkoliv o čemkoliv.

Mám čas: Většinou každý den 4-6 hodin.

Další informace o mně:

Zdravím jmenuji se Martin, a podnikám v oboru stavebnictví.. Máme vlastní firmu a tudiž se dokáži velmi přizpůsobit s časem.Na RP scéně se vyskytuji více než 5 let. Kde jsem začínal vlastně na SA:MP serveru na téma RP.Asi 2 roky jsem hrávál na SA:MP server, poté mi jeden kamarád ukázal MTA a z toho jsem byl zcela okouzlen.. Popravdě ze začátku jsem RP moc času nevěnoval ale po chvilce jsem si v něm našel zalíbení. A velice rád bych pomohl A-Teamu, a v této době kdy na serveru bývá hodně lidí a nový stále přicházejí. Upřímně nemám problém novým lidem vysvětlit IC a OOC chat.. a další duležitý věci který by měli vědět! Děkuji za přečtení

Borwyx

Hráč

15
29.9.2021 06:51

Dope byl jeden z prvních, se kterými jsem RPil. Jeho RP je na velmi dobré úrovni a nováčky má jistě co naučit. Myslím že v HT by byl určitě přínosem. Za mě ano.

S pozdravem,

Vefty

29.9.2021 14:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 20
29.9.2021 17:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 20
11.11.2021 21:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~68