Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno žádost o řešení Vedení Ředitele ZZS


golemakcz

Hráč

34
2.10.2021 22:28

Podatel: Nela Hustons

Věc: žádost o řešení Vedení Ředitele ZZS

Odůvodnění:  Krásný den přeji milí kongrese tímto bych chtěla požádat o řešení věci ohledně
Vedení ZZS určitě jste si šimly posledních dnech dané neaktivity u výjezdu věčinou vyjíždí
kolegové od FNLS nebo FNLV, důvodem proč tomu tak je je ten že ZZS momentální době disponuje
pěti záchranáři jedním výjezdovým lékařem co se týče pana ředitele neřeší vůbec dané věci,
já sama jsem předložila dva návrhy panu ředitelovi ohledně zlepšení situace v ZZS jednomu se
snadno vymluvil a druhému se raději nevyjádřil, co se týče přihlášek tak to taky pan ředitel vůbec
neřeší, vše nechává být, co se týče vedení ho tak momentální chvíli funguji jen já jako členka
inspektoru provozu řeším do teď věci kterou by měl dělat pan ředitel a nikomu to nevadí, denně
od kolegu a občanu poslouchám nadávky typu muže zato ZZS, ano muže ZZS ale kvůli panu
ředitelovi který není schopen vést ZZS, když ho potřebujete ignoruje nebo se raději
nevyjadřuje když byl naposled ve městě dispečink nahlásil ZZS velkou dopravní nehodu více
zraněních na místo jsem vyjela já jako posádka RZP když jsem žádala do vysílačky o další
posádky tak pan ředitel odpověděl že nemůže protože má směnu v DOCARU připadá vám tohle
normální na člověka který vede ZZS? mě teda ne nebýt té době HZS členu tak by tam zemřeli
dva lidé a panu řediteli by to bylo i tak jedno, tímto děkuji za přečtení této žádosti a za řešení
pozdravem N.hustons.

Záměr: Vyřešit důležitý problém  u ZZS případně změnu ředitele ZZS.

Ressetth

Hráč

14
6.11.2021 22:16

Adresát: Nela Hustons ((Dopis byl zaslán zpět na adresu doručovatele))
Věc: "žádost o řešení Vedení Ředitele ZZS"


Vážená paní Hustons,
Váš podmět považuji jako vyřešený, neboť byl Kongresem za období Říjen 2021 dosazen nový ředitel Zdravotnické Záchranné Služby viz. "Kongres" .


S pozdravem, Alexej Gordijevskij
Kongresman San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~43