Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Konzultant vozidel - Zelyzko


Zelyzko

Hráč

2
9.7.2018 12:07, naposledy upraveno 9.7.2018 12:09 uživatelem Zelyzko

Přezdívka: Zelyzko

Věk: 18, v říjnu mi bude 19.

Zkušenosti: Mám slušné zkušenosti s VCT z několika bývalích serverů RP, a velkou zkušenost s handling editorem. Zatím si na mě nikdo nestěžoval, všichni si moje handlingy jen chválily. Umím taky s TXD workshopem, několikrát sem dělal "paintjoby" na auta ostatních hráčů. a zatím se každému celkem líbily.

Komunikační dovednosti: Čeština / (Slovenština), celkem dobrá. English, well, I can use it, as you see :)

Mám čas: Momentálně mám čas pořád. Jsou prázdniny. No, po prázdninách to bude aktivita menší, ale odpoledne bude čas vždy

Další informace o mně:

No, tak je mi 18, jmenuji se Lukáš, na serveru hraju jako Luke Desmond, a miluju auta. Jsem ten typ člověka co si říká "Car Guy". Zajímám se o auta a techniku už asi od 13cti let a vím jak se jaké auto chová a co umí vytěžit motor u daného auta. takže kdyby došlo na "chipy" tak vím kde jsou meze. I když jsou některé auta ještě karburátorové (Nemají jednotku na "chip"), jsem automechanik, takže vím jak takové věci zaRPit jako v realu. To samé u úpravy podvozku, brzd nebo pneumaitk.

9.7.2018 17:24

Co bys udělal , kdyby za tebou přišel týpek, že chce do auta "chip na drifty"

9.7.2018 21:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zelyzko

Hráč

2
9.7.2018 23:53, naposledy upraveno 9.7.2018 23:56 uživatelem Zelyzko

Re - VlkoVod - Tak myslím že je rozumný nechávat "normální" handlingy, pokud by někdo chcěl "chip na drift" tak by to musel být speciál který nepatří na silnice ale na okruhy. Přece jenom je to RolePlay, když tady každej bude jezdit bokem, to by asi nebylo uplně legit. A konec koncu, driftovat se dá i s "normálním" handlingem, pokud má člověk nějaké zkušenosti :)

Re - TheToast - No asi bych mu řekl že bych chtěl vytět takovou krabici ve 280ti. Auto musí být na takové rychlosti stavěné a aerodynamicky dělané. Dodávky jsou od toho aby vzaly jeden náklad/osoby z místa A do místa B, né na závodění po ulici. (Nepočítám závodní speciály které jsou ale upravované do základu ale ty na RolePlay silnice nepatří. např: https://www.carsguide.com.au/oversteer/the-ford-transit-supervan-is-the-worst-tradie-van-ever-53795 )Dodávku můžu "chipnout" na větší krouťák pro lepší zvládíní váhy a kopců.*

10.7.2018 05:40

první pravidlo VCT: nikdy nepoužívej slovo "chip" a "chipnout" - jsme na to alergičtí, ale jinak máš pravdu v podstatě

15.7.2018 19:26, odstraněno 16.7.2018 22:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zelyzko

Hráč

2
15.7.2018 22:19, naposledy upraveno 15.7.2018 22:24 uživatelem Zelyzko

No v prvé řadě nejsem moc zvyklej pracovat s tak velkou "setrvačností mororu" takže u výkonu toho moc neřeknu. Ale pokud tam má být zaRPený swap boxeru z Porshe tak tam vidím posunutí centra váhy víc dozadu skrz těžsí motor a úpravu rámu, a dál Ztko bych dal asi trochu níž, skrz nový motor a tyhle auta maj střed váhy o něco níž, přece jen není to dodávka, ale nízké coupe. U swapů se většinou neřeší jen motor ale taky podvozek, který není na ten motor stavěný Ale co sem tak slyšel tak u Wágnů s motorem vzadu (Tčka, Karmanny, Beetle) se Porshe motory daj dát celkem bez větších problémů. Dále myslím že na novej motor by to asi původní 50/60 let staré profily pneumatik asi nedávaly, tak bych RP navrhnul i výměnu / převaření původních disků a nasazení lepších pneumatik. Dál bych asi nasadil o maličko větší váhu, skrz nový motor a úpravy. Dál asi brzdy, nejsem si jistej u aut s motorem v zadu, ale při brždění jde síla auta dopředu, takže bych asi posunul "sklon brzd" na 0.4 / 0.45 a když už jde o brzdy tak možná nasadit silnější a větší, a to i hl brzdový válec (RP věc) Aby takové "chill" autíčko s 50 let starýma brzdama neletělo 200 a ubrzdit se stockovejma brzdama takovou rychlost by bylo asi dost "vo hubu" :D

16.7.2018 23:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
27.7.2018 12:44

Dle informací od Toasta jsi nakonec zkouškou neprošel. Přihlášku zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo