Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - KitzuInu


KitzuInu

Hráč

34
15.11.2021 00:26

Přezdívka: KitzuInu

Věk: 20

Zkušenosti: Zkušenosti s adminováním už mám z her jakož je například Minecraft, Unturned, a WTLSko. Ale jakožto zkušenosti s adminováním na samotném serveru skimo žádné nemám. S rp jakožto samotném mám zkušenost tří letou, kdy jsem začínal na royalzonu, a po roce a půl jsem přešel na skimo.

Komunikační dovednosti: Mé komunikační dovednosti jsou velmi obsáhlé. Dokáži komunikovat ve dvou jazycích ( Ruský a Anglický ), včetně rodného českého.

Mám čas: O víkendu celé dny, zatím co v týdnu záleží na směně v práci.

Další informace o mně:

Zdravím hráče, hráčky, přátelé a především A-Team. Jmenuji se Dominik, a pocházím z Ústeckého kraje. Je mi dvacet let, a mé záliby se nacházejí v herním odvětví, a také nějakém sportu jakožto airsoft a posilování. Na serveru skimo jsem začínal circa před rokem. Dříve jsem hrával na serveru RoyalZone, který mě omrzel a proto jsem přešel na server skimo roleplay, na kterém hraji dodnes. Do admin teamu se chci přihlásit kvůli dodžování pravidel a také pomáhání ostatním spoluhráčům. Vím sám sem byl v minulosti trestán za různé přestupky a tak podobně. Ale ponaučil jsem se a snažím se vyvarovat různým incidentům. Mé přestupky byli především nedodání videa z různého vykrádání či přepadu. Doufám že jsem vás nějak zaujal, a zároveň se těším na odpověď. S pozdravem KitzuInu.

18.11.2021 10:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

KitzuInu

Hráč

34
19.11.2021 16:52

Zdravím @neznamy#3962,

omlouvám se ale v předchozí přihlášce jsem se upsal. Zároveň děkuji za tvůj názor.

S pozdravem, KitzuInu

Dominik1

Hráč

2
19.11.2021 17:49

Zdravím vypada tvá přihlaška  super takže pěkne souhlasím

22.11.2021 17:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~58

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024