Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu


uuow123

Hráč

9
20.11.2021 20:44, naposledy upraveno 21.11.2021 15:30 uživatelem uuow123

Ahoj, dostal jsem ban za Pravidlo 7, nedodržení pravidel S2K systému, zero-tolerance + historie

Chtěl bych zkrátit ban z důvodu toho že zero tolerance jsem neporušil dal jsem PK  několika policistům a vždy jsem psal /me vyndavá zbran a pokud ne měl jsem jí za opaskem jako oni a i tak jsem hned nestřílel.

Jestli jsem to porušil jiným způsoben tak to netuším a rád bych to věděl abych tu chybu příště neudělal

Ban mi byl udělen na 5 dní od admina @Dzardys

21.11.2021 15:49

Tak, tohle vyřídíme krátce.

Na základě videa, které mi bylo dodáno jako důkazní materiál, můžeš vidět v čase cca 0:30, že policista něco psal do chatu, zatímco ty ses rozhodl prostě zdrhnout, což je situace, kdy jsi mu neumožnil na tvou akci adekvátně zareagovat. O tom se můžeš dočíst v pravidle 13.

Nemyslím si tedy, že bys byl vhodným kandidátem na zkrácení trestu, paseky jsi nadělal dosti.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo