Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Kolpanek

1 2



1.12.2021 20:04, naposledy upraveno 1.12.2021 21:05 uživatelem Kolpanek

Přezdívka: Kolpanek

Věk: 16

Zkušenosti: Co se týče RolePlaye, tak mám bohaté zkušenosti a každým dnem, se celkem zlepšuji. No a co se týče Helperství, tak nějaké zkušenosti mám.

Komunikační dovednosti: Ovládám plynule Polštinu, Češtinu a základně Ruštinu.

Mám čas: Největší volný čas, mám přes víkendy a přes týden, jenom o večerech.

Další informace o mně:

Vážená komunito a vážený Admin-Týme/Helper-Týme,
Myslím si, že na této scéně, mě již skoro všichni znají. Poněvadž, toto není moje první přihláška do Helper-Týmu, ale pro ty co mě neznají. Jmenuji se Patrik. Jsem sympatický, milý, spravedlivý, výpomocný a pracovitý člověk. Jsem člověk, který se dokáže do pár dní naučit hodně věcí. Mezi mé koníčky patří sportování (i když na to nevypadám :D), konkrétně běh a florbal. Jsem člověk, který dokáže pomoc jakémukoliv hráčovi a s čímkoliv.

V této komunitě, jsem se nejvíce poznamenal tím, že si RPim podle sebe. Nemám zapotřebí nějak drasticky hrotit /me /do. Hlavní je, že umím eRPit. Taktéž jsem znám z toho, že jsem měl pár problému co se týče CKčka či podezření k metagamingu. Dva měsíce od mé poslední přihlášky se mé chování změnilo k lepšímu a posunul jsem se o něco dál. Avšak, to musíte posoudit ostatní, zda jsem se změnil / posunul dál, či ne.
Hodně lidí si taktéž myslí, že nedokážu vykonávat Helpera, avšak bych chtěl dokázat, že to zvládnu, že se zvládnu chovat normálně a dokážu zaučit správně nováčka.

Doufám, že jsem vám všem přiblížil, kdo jsem a jak se chovám. Přeji krásný zbytek dne,
- Váš Kolpanek

Kenny15

Hráč

19
1.12.2021 20:51

Ale jo, proč by ne. Aspoň mi ušetříš nervy.

Qermo

Hráč

16
1.12.2021 21:32

Kolpanek v helper teamu? Jasná věc. Já osobně proti němu nic nemám, RP má super. Přivítám ho moc rád po svém boku.

1.12.2021 21:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
1.12.2021 21:55, naposledy upraveno 1.12.2021 22:45 uživatelem Sensei

Manažeris ✔️✔️✔️

Edit: Súhlasím s kolpankovim postupom do HT, v poslednej dobe snim dobre vychádzam a nie je snim problém

@Dzardys prosím o odstránenie varovania ;) 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

JokerB

Hráč

14
1.12.2021 22:06

I <3 Kolpanok, ✔️

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Samik

Hráč

48
2.12.2021 06:34

S Kolpankem nemám jediný problém, RPit umí, chovat se taky umí, já rozhodně souhlasím ❤️

Cepicka

Hráč

29
2.12.2021 08:23

SOUHLASÍM. S kolpankem toho mám naRPeno spousta, tudíž vím že je to dobrý člověk, je přátelský a hodný na ostatní, tudíž určitě souhlas.. Přeju ti to Kolpane!

2.12.2021 09:48, naposledy upraveno 2.12.2021 09:49 uživatelem Dzardys

Kdybychom se Sovietem nepopermovali většinu trashRP hráčů, kteří si hrají na ilegál, doteď bys s nimi hrál a vědomě "trollil", protože to, co jste předváděli, mělo do RP daleko. 

Opakovaně jsou s tebou problémy ve chvíli, kdy si myslíš, že můžeš být helper. Jsi výbušný, nejednou ses kvůli IC chtěl snad i IRL zabít, posledně jsi všude vypisoval, jak končíš se Skimem. Jsi psychicky labilní a vzhledem k obávám o tvé duševní zdraví si dovolím s přihláškou nesouhlasit.

2.12.2021 10:05, naposledy upraveno 2.12.2021 10:07 uživatelem Kolpanek

Ahoj Dzardysi, jistě.. nebylo to dobré chování z mé strany, avšak jsem se ponaučil. 
Dovolím si říci, že jsem nikterak netrolil, když jsem s danými hráči hrával. 
Možná si to myslíš, avšak ti to neberu za zlé. Každý má na mne nějaký názor.
Je pravda, že jsem byl velmi výbušný v té době, ale je to minulostí.
Každý se může zlepšit, pokud chce a já chci. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~138