Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jak Založim gang


Lada596

Hráč

3
6.12.2021 16:22

dobry odpoledně, hledam radu jak založit gang?

6.12.2021 16:37

Jednoduše si najdeš skupinku lidí, kterým důvěřuješ a hrajete si na vojáčky. Popřípadě pokud chceš něco většího tak si koupíte frakci a modul GANG, to vám zpřístupní převoz zbraní a vykrádání obchodů.

6.12.2021 17:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Artistiques

Hráč

32
6.12.2021 17:53

Ahoj, tady o tom máš článek, veškeré info atd...

JokerB

Hráč

14
6.12.2021 21:04, naposledy upraveno 6.12.2021 21:10 uživatelem JokerB

Čauko, zaleži ako to chceš erpit. Už dlhšie hrám rp či už fivem alebo mta a väčšina mojich nahratých hodin je v ilegal RP či už gang, mafia cartel. Je tu viac spôsobov ako urobit gang ale osobne ti radšej doporučujem erpit mafiu či inu ilegalnu zložku než gang.. Na skimu je dosť možnosti ako to erpit, do nejakeho času je to i sranda alééé ako gangster tu nemaš veľa možnosti čo robit kvôli tomu že tu veľa gangov nieje. Nemôžeš tu robit gang wars, pull up, drive by na iný gang a pod. je tu tak tagovanie, utekanie pdčkam a to asi všetko. Osobne ti doporučujem erpit na fivemku ak maš samozrejme dobry počitač, znalosť pravidiel a dobre rp. No odbočujem k tomu gangu. Gang si vieš urobit rôznymi spôsobmi, môžeš si urobit frakciu a tam nabrať ľudí, ale za mna je najlepšie bez žiadnej frakcie, nehovorim že to je zlé ale milion na novej postave neni zrovna malo a ja by som povedal že gangster by sa mal živit trocha inak než vozením kamionom a pre gangstra ktory pochadza z nejakej zatuchliny v kriminalnej časti neviem či milion je čiastka nad ktorou si len tak mavnem rukou a je to malo, za mna je to trash. Najlepšie je to urobit ako som hovoril bez frakcie, vybrat nejake dobre miesto na hood, urobit nové postavy a zaerpit napr. prepustenie z väzenia a že ste starý kamarati. Kupiť BMX a tagovat popripade sa s niekym hrotit, je to sranda na par hodin až dní skôr či neskôr vas to prestane aj tak bavit lebo tu neni veľa možnosti na erpenie gangu, ak by sa takychto gangov urobilo viacej tak to už je o inom.. Každopadne odporučam ti erpit na skime radšej mafiu alebo niečo podobne, a ked si chceš zaerpit poriadny gang tak doporučujem ti isť na fivem ak maš na to požiadavky. Ale ja ti to neberem kľudne sa inšpiruj z toho čo som ti písal a urob si gang na skime, je to sranda ale nie na dlho. Ak by si chcel pomôcť aj s mafiou môžeš mi napísať na discord _JokerB_#3980 :)

 

Pekny večer prajem váš Joker.

 

 

6.12.2021 22:35, odstraněno 6.12.2021 22:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024