Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - StenSk


StenSk

Hráč

5
7.12.2021 12:29, naposledy upraveno 7.12.2021 12:30 uživatelem StenSk

Přezdívka: StenSk

Věk: 15

Zkušenosti: Helprovanie - Adminování na Minecraft serveroch,pomoc hráčom na Skimu.

Komunikační dovednosti: Slovenčina - Plynule hovorim/Píšem , Čestina - Písem/Plynule hovorím , Angličtina - Velmi matuce

Mám čas: 4 - 5h denne

Další informace o mně:

Zdravím, Volám sa Stano prezývaju ma Stanči , Pochádzam z mestečka kde som vyrastal už od svojho narodenia, do teraz Studujem ITčkara školu odbor počítačove systémy, Cez volný čas sa snažim byt na Skime alebo ist sa von prejist niekedy mi to aj treba Skimo hram cca 3 - 4 mesiace ale mám nahráných 251 hodin , Ta tu dobu si myslím že už som sa naučel ako RP používat a tak tiež velmí rad pomáham hračom ktory o tej hre nevedia skoro nič tak velmi rad ich z tym oboznámim a pomožem Ale nehovorim že viem všetko. Stále sa učím a objavujem dalšie nové veci. A tak tiež už som videl takych ludi ktorym som sa snažil pomoct ked som videl že akurat že sa pripojili a že su nový Tak tiež by som chcel byt Helperom z dovodu skusit nový kolektiv ja rád zapadnem a dokážem sa rychlo prisposobit

MonsterSKGaming

Hráč

32
8.12.2021 18:29

Moc sa k žiadostiam nevyjadrujem, ale u teba ma to celkom prekvapilo že sa o to snažíš. Není na tom nič zlé, ale sám si musíš pozrieť svoju ban historiu (/history) ktorá je celkom pekná. Držal si sa pekné 4 mesiace kde si mal nonstop bany za injuries, PG, driving. Ale nemyslím si, že človek čo za posledný týždeň schytal 2 bany, ktoré časovo spojené sa vyhodnotia takmer 3 dni nehrania, tak by takáto osoba nemala moc byť v Helper Teame. Na tvojom mieste by som si skorej počkal niejaký ten čas aby si Admin Teamu, ale hlavne KOMUNITE ukázal že na to naozaj máš a ovládaš pravidla ktoré dúfajme porušovať už nebudeš, keď posledné 4 mesiace si bol čistý, aj keď si tu dobu nemusel na serveri hrať.

Prajem ti veľa šťastia ak to s Helperom myslíš vážne a si ochotný postúpiť učenie sa pochopiť pravidlá a hlavne na ceste očistenia z porušovania a dúfania, že tých 12 banov ostane a nebude sa číslo zvätšovať (predsa si každý zaslúži šancu).

Pekné sviatky ti praje Monster.

 

11.12.2021 21:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.12.2021 00:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~50