Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - JokerB


JokerB

Hráč

14
15.12.2021 09:28

Přezdívka: JokerB

Věk: 14

Zkušenosti: Vysoké

Komunikační dovednosti: Stredné

Mám čas: Záleži ododňa ale väčšinou 6-8

Další informace o mně:

Čauko, volam sa Joker. Podavam si žiadosť na helpera kvôli tomu že by som chcel ľudom pomáhať s RP ako sa má erpit alebo čo je všeobecne RP. RP skušenosti a znalosť pravidiel mám vysoke, erpím na FiveM serveroch kde je znalosť pravidiel a RP potrebná a na vysokej úrovni. Mnoho krát sa mi stáva že nováčkovia potrebuju zaškolit do RP alebo ľudí ktorý nemaju moc naerpene a nevedia čo sa ako robí a preto by som im to rád vysvetlil a zaškolil tak aby mali RP na vysokej úrovni. Nemám najlepšiu povesť o okradani kamionov, mufyanci a neviem ešte čo. Od toho času čo som dostal permu som sa celkovo tak zmenil a to nie len v RP ale aj v osobnosti. FiveM ma naučilo že zabavit sa da aj bez bugov glitchov atd. Ale stále sa snazím presadit svoje RP aj na skimo a zlepšit svoju povesť a začať od znova s novou postavou a novým RP, povedal som si že už žiadne okradanie kamionov aj ked to bola sranda, ale bol to trash, kamionaci naštvaný že stratili svoje ťažko zarobené peniaze. No ale odbočujem od témy, verím že by som bol dobrou pomocou do AT a snažit sa očistit svoju povesť od mufyana. To je všetko vaš Jokerino

Borwyx

Hráč

15
15.12.2021 10:27, naposledy upraveno 15.12.2021 10:28 uživatelem Borwyx

Ahoj @JokerB,

s tvou přihláškou zásadně nesouhlasím, už jen tvá historie je dost veliká (cca 19 banů), a navíc mi nepřijde úplně vhodné, aby byl helperem někdo, kdo záměrně spamuje /me, či jinak porušuje pravidla a tím se vyhnul CK postavy. Můj názor je takový, že jsi se nepoučil, ale můžu se mýlit. Každopádně být tebou, s přihláškou bych rozhodně ještě počkal, není to tak dlouho, co jsi tam tu permu měl.

JokerB

Hráč

14
15.12.2021 10:35

Čau, vyhnutie CK a spamovanie bolo mesiac cca pred permabanom, viem že moja historia je celkom dosť obsiahla a ako som písal pred perma banom som robil zlé veci ktore sa do RP nehodili a nebolo to z mojej strany dobré, išlo mi len o majetok a peniaze čo som si v tej hre vydobyl a nie o RP ako také. Ale po perme a hraní na fivem serveroch som si uvedomil že to čo som robil nebolo moc dobre a RP nieje len o majetku a peniazoch, dospel som k názoru že rôzne glitche mi za ten majetok ani nestáli a plánoval som po perme očistit svoju zlú povesť, stále sa o to snažím a dúfam že sa mi to podarí :)

 

15.12.2021 10:36, naposledy upraveno 15.12.2021 10:37 uživatelem Kolpanek

Ahoj! @JokerB ,
Společně máme pár oderpených hodin a musím říci, že jsi nebyl vždy v RPčku adekvátní. Pár krát jsi to trollil, avšak si myslím, že ses dokázal za tu dobu, co jsme naposledy společně RPili, hodně polepšit. (aspoň doufám).
Tvá historie je obsáhlá a myslím si, že v tomto případě by se mělo koukat na poslední ban, kdy ti byl udělen.
Já si stojím za tím, že KAŽDÝ má dostat šanci dokázat, že se polepšil. 

Hodně štěstí Jokere!
- Kolpanek

Jacmen007

Hráč

10
15.12.2021 10:51

@JokerB žiadne take že helpera pekne krásne budeš chodiť s nami rpiť a nie robiť helpera nesuhlasím :D

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
15.12.2021 10:57

Zrovna ti skončila perma kvůli bugování a hlásíš se do HT? Well, přidáme k tomu historii dlouhou jak Nový zákon a máme tu vcelku slušný důvod k nesouhlasu, už jen z principu nesplnění podmínek pro vstup do HT.

Mufasa

Hráč

4
15.12.2021 12:19
Čistý štít  8 varování

 

16.12.2021 21:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~123