Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Pakandza


21.12.2021 12:45, naposledy upraveno 21.12.2021 13:20 uživatelem Pakandza

Přezdívka: Pakandza

Věk: 22 let.

Zkušenosti: Celkově mám na Skimu přes 1500 hodin. Moje RP se dá rozdělit na výdělečné, kde chytnu tempo a dokážu celé hodiny jen sedět u kamionu. Taktéž se ale snažím o sociální RP, kde se někdy až detailně chci vcítit do situace, která může nastat. Již v minulosti jsem byl členem AT na vícero serverech na SAMPu. Moje GTA historie šahá až do roku 2010.

Komunikační dovednosti: Troufám si říci, že moje komunikační schopnosti jsou na vysoké úrovni, dokážu pohotově reagovat a nedělám žádné gramatické prohřešky. Dokážu v každý situaci najít kompromis a nejsem ten, co by potřeboval mít poslední slovo.

Mám čas: Díky mé flexibilní práci můžu být na serveru prakticky pořád. Ač nejsem členem HT často se potkávám se situací, že někdo potřebuje poradit skrz PMka.

Další informace o mně:

Ahoj, na internetu vystupuji pod přezdívkou "Pakandža", přezdívka se dá odvodit od seriálu Teorie velkého třesku. Mám vystudovanou Elektrotechnickou školu se specifikací na letadla. Ve volném čase hraju fotbal a jezdím na kole. Jsem také milovníkem japonských aut. Na Skimu jsem začal začátkem Března a jsem až doteď velmi aktivní na serveru. V neposlední řadě rád sleduji MMA. Jsem klidnější typ kluka, trochu víc introvertní. Mám ve velké oblibě dokumenty technického žánru, kde rád koukám, jak co funguje a nefunguje. Nerad marním čas tam, kde to nemá cenu, takže se snažím být vždy co nejvíc efektivní. 

21.12.2021 13:16, naposledy upraveno 21.12.2021 13:17 uživatelem neznamy#4565

Nejsem určitě sám, kdo by ho v helper teamu zaručeně uvítal, s tímto človíčkem jsem měl možnost rpit snad za všechny své postavy, dokonce i s atmosferickou postavou psa 😁. RP má výborné a není mu co vytknout, bavit se s ním dá taktéž bez problémů, určitě by byl velkým přínosem. 

Jacko88

Hráč

41
21.12.2021 15:50

Já taktéž souhlasím, i když jsem měl tu čest, si s ním zaRPit pouze, když prodával auto a já se na něj byl podívat.

Co vidím, tak na discordu nejsi vůbec toxický, jsi často aktivní, posíláš krásné screeny a pevně věří v to, že budeš nově příchozím hráčům pomáhat, samozřejmě jsem pro. (Chtěl jsem toho napsat víc, ale přečetl jsem si to, šel jsem se najíst a nějak mi to vypadlo, tak se omlouvám, ale myslím, že je k pochopení, že je to dobrý člověk a hráč a že důkazy k tomu jsou.)

Samik

Hráč

48
21.12.2021 21:56, naposledy upraveno 21.12.2021 21:57 uživatelem Samik

Ahoj, nemám jediný důvod s touto přihláškou nesouhlasit. S tímto mužíčkem jsem si už něco naRPil a vždycky bylo RP kvalitní (pokud nebyl v alttabu :D). Jsem rozhodně pro a fandím ti, aby ses mezi nás helpery dostal. 

Samik 😇

Artistiques

Hráč

32
2.1.2022 23:45

Taky se vyjádřím, to že má Pakandza dokonalý RP už tu padlo, já bych ještě rád zmínil že má zlatou osobnost, proto bych ho chtěl vidět v helper teamu...
Dost mi pomohl, ať už v mých začátcích na skimu, nebo měsíc zpátky při zakládání mé firmy.
S podmětem určitě souhlasím, držím palce ať to vyjde. 

2.2.2022 18:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~94

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024