Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Konzultant vozidel - D4N1EL


D4N1EL

Hráč

1
9.7.2018 23:32

Přezdívka: D4N1EL

Věk: 15 (Vím že věkem nesplňuji, ale zkušenosti mi lidi chválejí)

Zkušenosti: VCT zkušenosti mám ze dvou serverů a to celkem dobré. Umím všechny příkazy z VCT a Support strany ( Byl jsem aj support a to nejkladněji hodnocený v A-teamu. )

Komunikační dovednosti: Komunikuju s lidmi rád a často, protože mi to vůbec nevadí, spíš mi to dělá větší radost a zážitek ze hry ( komunikuji s lidmi většinou při hraní her )

Mám čas: Ve školní rok od 16:00, ale ted' o prázdninách mám čas furt.

Další informace o mně:

Je mi 15 let a jmenuju se Daniel . Bydlím v jihomoravském kraji ( Pražáci mi nevadí c: ). Rád poslouchám hudbu, hraju na počítači ( závislák ), pomáham lidem. Půjdu do 9. třídy a chtěl bych jít na Střední Školu s automobilovým oborem. Na obor s autama jsem inspirován bratrem, který i bez maturity ( já jí chci a snad aj klapne ) to dotáhl z obyčejného mechanika na vedoucího lakýrny. Auta mě hodně baví, zajímám se o ně a pokud si chci splnit svůj sen tak to hodně potřebuju. Co se sportu týče tak nejsem vůbec sportovní typ... fotbal, hokej co každý sleduje tak mi je jedno či prohrajem / vyhrajem... nevím co na tom lidi baví. Já jsem prostě takovej hráčský typ.

9.7.2018 23:53

Bohužel, 16+ je nutnost pro post v AT. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024