Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-293] Vyhlášení voleb do Kongresu - leden 2022

1 2



28.12.2021 13:13, odstraněno 3.1.2023 13:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.12.2021 18:42, naposledy upraveno 28.12.2021 18:44 uživatelem neznamy#4565

 Odesílatel:
Saul Anderson


✉ Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Las Venturas 28. Prosince 2021


✵ Kandidatura do volebního obvodu ✵

Celé jméno: Saul Anderson
Datum narození: 7/11/1991
Volební obvod: Montgomery

Vážený soude,

S radostí a dobrými úmysly Vám tímto dopisem oznamuji svou kandidaturu do voleb pro volební obvod v Montgomery. Chtěl bych svou přítomností v krajském zastupitelstvu zpříjemnit život obyvatelům a návštěvníkům naše malé vesničky.

Ctihodní občané, 

Všimli jste si nějakých dobrých změn za prosinec v Montgomery, kromě omezení petard? Já také osobně ne. Neudělejte tu stejnou chybu jako poslední volební období a volte mě, můj plán už znáte z minulé kandidatury.

Ressetth

Hráč

14
30.12.2021 01:09

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Alexej Gordijevskij
Datum narození - 26/11/1980

Volební obvod: Fort Carson


Vážený soude, vážení spoluobčané,

Já, Alexej Gordijevskij narozen 26.11.1980 tímto oznamuji svou kandidaturu na starostu obce Fort Carson

Zdravím všechny občany, voliče, rozhodl jsem se opět kandidovat do Kongresu San Andreas za volební obvod Fort Carson. Hodně z vás mě zná primárně jako bývalého majora hasičského záchranného sboru a bezpečnost o pro mě byla vždy prioritou číslo jedna, ať už bezpečnost co se týče obce nebo našeho samotného státu či občanů, rád jsem byl součástí minulého kongresu, skvěle jsme si sedli a urovnali priority co všechno bychom chtěli zvládnout, aby se nám všem žilo v tomto státě lépe, nicméně je před námi ještě dlouhý kus cesty. Spolu jsme s mými kolegy z kongresu za minulého volebního období dokázali novelizovat několik zákonů, ve kterých bylo vynecháno mnoho základních bodů a zákony působil matoucí. Taky jsme vydali zákon, díky kterému se hasičský sbor stabilizoval a začal konečně fungovat tak, jak má. Zároveň se nám podařilo dosadit do vedení státních institucí pevné vedení. Nejsem tady na to, abych mým voličům jen bezcílně sliboval věci, které se nenaplní, nabízím spoustu zkušeností z předchozího působení v krajském zastupitelstvu a v kongresu, zároveň se ale budou snažit udělat to co je v mých silách a jednat podle svého nejlepšího svědomí pro občany státu San Andreas. Běžte volit, na každém hlasu záleží.

Přísahám, že vždy budu jednat v zájmu obce a zachování jejího dobrého jména. 


Dne 30.12, v Montgomery.

31.12.2021 22:42, naposledy upraveno 31.12.2021 22:42 uživatelem Rataj

Adresát: Pepek Novák ((@Brumik))

Věc: Anulace kandidatury


Vážený pane Novák,

byli jsme informováni Policií San Andreas, že Vaše kandidatura není v souladu se zákonem č. 19/2021, nýbrž jste ztratil svou volitelnost. Zákon č. 19/2021 mimo jiné stanoví:

§2 Občan ztrácí volitelnost, jestliže:
a) pozbyl státní občanství San Andreas,
b) je ve výkonu trestu odnětí svobody,
c) jeho fyzický a psychický stav neumožňuje výkon funkce,
d) jeho trestní rejstřík obsahuje více, než 1 trestný čin uvedený v zákoně č. 14/2020.

Váš trestní rejstřík obsahuje 2 trestné činy uvedené v zákoně č. 14/2020, konkrétně se jedná o §48 Výtržnictví a §63 Násilí proti úřední osobě.

Z tohoto důvodu jsme nuceni Vaši kandidaturu anulovat. Volitelnost občana se automaticky obnovuje okamžikem, kdy přestává platit podmínka, na základě které občan o volitelnost přišel.

Volitelnost tedy můžete získat zpět, jestliže požádáte o výmaz daných činů z rejstříku trestů a pakliže Vám v tom bude vyhověno. V momentální chvíli Vám však musíme s lítostí oznámit, že Vám nemůžeme umožnit kandidaturu.

Děkujeme za pochopení.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

lolcz

Hráč

36
31.12.2021 23:28, naposledy upraveno 31.12.2021 23:28 uživatelem lolcz

 Odesílatel:
James Palmerg
✉ Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Informace o kandidátovi

Jméno a příjmení: James Palmerg
Datum narození: 14.04.1990
Volební obvod: Dillimore


Vážení spoluobčané, 

dnešním dnem bych chtěl oznámit svoji kandidaturu do obce Dillimore.


Rád bych se podílel na chodu Naší malebné vesničky Dillimore a to z toho důvodu, že mi vadí řešení situací momentální starostkou obce. 

Dosavadní starostka Cothsword vytahovala před volbami proti panu Novákovi jeho trestní minulost. Informace nabyla u Policie San Andreas, kde pracuje. Ano, pro tady ty lidi platíme DPH, aby si získavaly informace ve službě neboli toho zneužívali.

Dále ty informace šířila do Inzerátů!

Dále p. starostka nebyla schopná za celý měsíc vypakovat firmu, která si dělá parkoviště u místního baru hned při vjezdu. Tady ta firma opravdu nedělá dobrý dojem z Našeho města, když hned při vjezdu tam vidíte něco takového.

Dalším bodem je, že další firma si dělá sídlo pod společností Corrnet a to p. starostka taky neřešila.


Můj volební plán:

- Vypakovat obě firmy, které si dělají sídlo firmy, tam kde chtějí, to opravdu nechceme.

- Zajistit větší bezpečnost obce, posílit hlídky PSA.

- Zmenšit kriminalitu, takřka na nulovou.

- Zařídit, aby každý kdo pracuje ve státních složkách dělal pečlivě to co má a nepřipravoval Náš stát o peníze navíc.


Ještě není pozdě, pojďme zachránit Naši krásnou dědinku Dillimore, volte Jamese Palmerga!

 

S pozdravem a přáním lepšímu  Obrázek

1.1.2022 01:41

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Kristina Lopez
Benjamin Reed

(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Saul Anderson
Annika Larsson

(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Nathalia Hilton
James Carrington

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Pepek Novák
Jenny Cothsword
James Palmerg

(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Cole Peterson
Alexej Gordijevskij

(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~85

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Darkoun03

370Kč včera v 12:06

baladaaa

100Kč včera v 01:36

p0KyX

38Kč 10.5.2024 19:27

Nejnovější uživatelé
oggyCZ

Registrován 11.5.2024

Wokyss

Registrován 11.5.2024

VOJTANOSEK

Registrován 11.5.2024