Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Chaoss


Chaoss

Hráč

50
3.1.2022 00:10, naposledy upraveno 3.1.2022 00:13 uživatelem Chaoss

Přezdívka: Chaoss

Věk: 15

Zkušenosti: Na skime mám odohraných dokopy cez 800h. Dosť hodín som presedel aj pri SAMPe.

Komunikační dovednosti: Tak klasicky Slovenčina, dobre ovládam Češtinu a mám priemernú Angličtinu.

Mám čas: Cez školu mám denne čas na hranie okolo 6 hodín, cez prázdniny ovela viac.

Další informace o mně:

Ahoj, volám sa Peter, mám 15 rokov a pochádzam z menšieho Slovenského mestečka Dubnica nad Váhom 🐗. Momentálne som stále na základnej škole myslím si že na 15 rokov som rozumný dosť ( po mentálnej stránke ) snažím sa nechovať nejak provokatívne voči starším ku ktorým cítim rešpekt. K RP ma priviedol kamarát pred asi pol rokom. Začal som rpiť na FIVEM kde som nabral nejaké tie skúsenosti s RPním ako takým.. Na skimo som prišiel tak, že pri sledovaní videií na YT zo SAMPu ktorý som hrával asi rok aktívne pred RP mi vyskočilo video od Rataja kde predstavil skimo. To ma ihneď zaujalo, pozrel som si video stiahol som si MTA a následne naňho prešiel (21.8.2021). Odvtedy som sa naučil vela vecí a začal som na skime tráviť vela času. Momentálne mám dokopy na všetkých postavách 800hodín čo je dosť za takú dobu. Vo volnom čase iba hrám ničomu sa viac nejak extra nevenujem okrem školy keď je.

Prečo by som chcel byť helperom ?

Baví ma pomáhať novým hráčom (nejakých 2 ludí čo som priviedol na skimo som aj zaučil a teraz RPenie zvládajú slušne) baví ma pomáhať luďom aj mimo hier, snažím sa nerobiť problémy, nemať zbytočné konflikty aj keď občas vybuchnem na čom už pracujem. Celkovo by som to rád posunul na inú úroveň a naučil nováčikov ku lepšiemu RP.

Viem, že je tu velká konkurencia a nemám úplne ideálny vek ale verím, že pre helper-team budem užitočný a že by ste mojho prijatia nelutovali.

 

S pozdravom, Chaoss ;)

10.1.2022 23:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~26