Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Firemní vozidla

1 2



Lexikonn

Hráč

78
6.1.2022 11:26, naposledy upraveno 6.1.2022 11:45 uživatelem Lexikonn

Denně se objevují reporty na přepis vozidel, denně jich desítky zamítnu. Proč?

V první řadě si vysvětlíme co je frakce. Pokud se nejedná o gang/mafii, tak frakce je firma/společnost, kde pracují lidé a všichni profitují (nebo ne, ale to už je vedlejší). Pokud není firma založena na "práci z domova" či nevykonávají svou činnost pouze uvnitř firmy, s největší pravděpodobností jezdí zaměstnanci firemními vozidly. A teď se podíváme na ta firemní vozidla a to podle následujícího rozložení:

Pouze k převozu zaměstnance z bodu A do bodu B (Například Security)
Sedan, či třídveřový "měšťáček" je ideální volbou. Což na Skimu znamená Chrysler PT Cruiser, BMW 116i/125i/M135i, BMW 520i/530i/540i, Toyota Prius, Volkswagen Golf (stará i nová verze), Mercedes E200k, Mercedes C200 Kompressor/C32 a tak dále.

Převoz menších zakázek
Tady už sáhneme po nějakém combi, nebo SUV. Mluvíme tu o Chevrolet Tahoe, Audi A4, Range Rover, či podobné vozy.

Převoz větších předmětů
Nestačí combi? Tak už zvolíme variantu v podobě dodávky, což znamená Ford Boxtruck pro méně výdělečné firmy a Mercedes Sprinter pro elitu, kteří rádi utrácí.

Co tu však nevidím, jsou vozidla typu Audi R8, Bentley, Mustang, CLS500, Evo, Skyline, Z350, Supra, Ferrari.. Proč? Protože žádný majitel společnosti není tak blbej, aby si koupil drahého sporťáka za miliony a hodil ho zaměstnancům, jako "služební vůz". Odpověď typu "Ale já to mám pro zaměstnance" je stejně stupidní, jako poslední díl Kameňáku, takže to vůbec nezkoušejte zmiňovat. Už se objevily i odpovědi "Mám to do autopůjčovny". Tak když je tu tolik autopůjčoven, proč funguje pořád pouze CRN Cars? Ano výjimka je pro autobazary. Ovšem za předpokladu, že se jako autobazary chovají - Jinak řečeno, točí auta. Koupí, prodají. Ale ta "klasická" Skimo firma s modulem Trucker, opravdu nepotřebuje mít ve firemním vozovém parku BMW M5, spolu se Suprou  a Zetkem. NE. Objevuje se čím dál tím víc pokusů o obejití tohodle nevysloveného pravidla a musím uznat, že některé argumenty jsou vážně dobré, ale nestačí. Budu rád, když toto roznesete i mezi své kamarády a "konkurenty", aby i oni pochopili, že supersport není auto pro securitku, či přepravku. Snad vám toto postačí jako odůvodnění, proč vám řeknu "ne, nepřepíšu ti to auto na firmu". Taktéž asi pochopíte, že i letadlo, či vrtulník není zrovna firemní vozidlo. 😊

A ještě mě napadl detail na závěr.. opravdu si myslíte, že je rozumné, dát pro zaměstnance auto s šíleným spoilerem a twin-turbem?

Lexi out 🦊

6.1.2022 11:56

Přidávám malou poznámku: Víte co se děje s vozidlem u přepisu? Jde na tzv. evidenční kontrolu, to je kontrola vozidla na stanovišti STK, takže žádné vozidlo nejde přepsat, pokud má nelegální úpravy. (to jen tak btw.) Tím pádem by nemělo být ani možné aby změnilo majitele mezi hráči, ale natož tak na právnickou osobu. 

Sensei

Hráč

27
6.1.2022 12:05

Čmajz

Pekný príspevok, takéto niečo už malo vzniknúť omnoho skorej :D 

Matejos

Hráč

36
6.1.2022 14:48

@Awoo beru to ale brat twin turbo ako illegal pri autach ako evo,skyline a supra je nezmysel tie auta strielaju v seriovom stave z vyfukov

6.1.2022 15:11

@Matejos IC zákon v tomto případě hovoří jasně, jakékoliv auto, ve kterém je twin turbo namontované , není street legal.

Matejos

Hráč

36
6.1.2022 15:34

@Awoo dobra ale vozidla ako Nissan Skyline, Toyota supra maju tein turbo v seriovych motoroch 2JZ a RB26DETT(TwinTurbo)

6.1.2022 15:46, odstraněno 6.1.2022 15:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Matejos

Hráč

36
6.1.2022 16:18, naposledy upraveno 6.1.2022 16:19 uživatelem Matejos

@Lexikonn ja to chapapem len ma to mrzi ze to strielanie z vyfuku je len na twine.

Keby to bolo na oboch len ze by twin mal este vyhodu vyssiho vykonu vtedy by to davalo väčší zmysel. Len vhyoda na twine je strielanie ale vykon rovnaky ako single turbo.

 

Ja viem sa mi zda ze aj v niektorych statoch ameriky je skyline illegalny s motorom RB26 z dovodu vysokého potencialu na upravy co zo serioveho motora sa upravami da dostat na 1000hp a ten blok to vydrží. Tam je to kvoli policii že ich auta by nemali na take šancu. 

 

6.1.2022 16:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Michael

Hráč

19
6.1.2022 17:35, naposledy upraveno 6.1.2022 17:39 uživatelem Michael

Zdravím čtenáři,

velice mě tento článek oslovil a rád bych se k tomu vyjádřil. Jak zde Lexikonn zmínil, že je blbost přepisovat auta na firmu. Já jsem však proti, protože IC zákony nejsou až tak dobře právně postaveny, že by majitele firem v něčem omezovali, ba naopak. To, co zde vidím jako velkou pakárnu je to, co napsal kolega VlkoVod. Snažíme se "RPit" reálné situace, avšak podle nějakých "upravených" zákonů. Nevím, kde si přišel na to, že při přepisu vozidla z fyzické osoby na osobu právnickou "NA SERVERU SKIMO" by se mělo hledět na to, že auto automaticky musí podstoupit evidenčku.

Když-li se vrátíme do minulosti, jak již jeden velký pán psal a já si to dost dobře uložil na adresu do registru, tak si to teď s dovolením vypůjčím. 

Že není sepsán zákon o dědickém řízení je pravda, ale to znamená přesný opak, než jak si to vykládáš. V našem IC světě používáme precedenční právní systém, který říká, že v situacích, které nepokrývá zákon, rozhoduje soud!

Jestli si myslíte, že tohle psal Rataj, tak myslíte jedině správně. Co tím chci říci ? Jestliže si chcete přepsat vozidlo na firmu, tak byste dle dodaného výtržku měli napsat podnět na soud, jež by o přepisu rozhodl. 

Jelikož jsem si to automaticky odvodil z citace odpovědi od Rataje, tak by bylo dobré slyšet jeho vyjádření k celé věci.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~97

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024