Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Froxiss


Froxiss

Hráč

11
6.1.2022 23:58

Přezdívka: Froxiss

Věk: 20

Zkušenosti: Několik let hraji Roleplay na MTA a sem tam jsem byl i adminem či jiným členem a-teamu.

Komunikační dovednosti: Dokážu v klidu komunikovat jak ve zprávách tak i třeba na TeamSpeaku či na jiných platformách.

Mám čas: Chodím do práce od 5 někdy 6ti ráno do 3 hodin odpoledne takže od 4té jsem k dispozici.

Další informace o mně:

Zdravím všechny, jsem rád že jste si udělali čas přečíst si mojí přihlášku do Admin Teamu. Jmenuji se František kamarádi mi říkají Fando, žiju na malé vesničce poblíž Hradce Králové je zde více koček jak lidí ale za to je tu nádherný klid... Pracuji jako Zemědělec a příležitostní Automechanik, vystudoval jsem obor Obráběč kovů a plánuji časem jít do oboru ale to už odbočuji... Myslím si že na post Helper se hodím z několika důvodů a tím jsou ochota učit ostatní lidi, mnoholeté a veliké znalosti RP, zkušenosti a znalosti v A-Teamu a taktéž se dost zajímám o scriptování na MTA (Tím neříkám že to umím pouze tomu trocha rozumím). Dost lidí z cz/sk komunity mě zná buď z původního skima nebo z konkurence a myslím si že semnou nemá nikdo něják zásadní problém a taktéž s mým RP. Děkuji všem za přečtení a budu se těšit na výsledek.

19.5.2022 16:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~25