Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - nojono123


9.1.2022 01:03

Přezdívka: nojono123

Věk: 16

Zkušenosti: Myslím si že zkušenosti mám více než dobré na to, abych mohl zaučovat nové hráče. Zkušenosti s Helperem nějaké mám, ale není jich moc. Rád bych se stal součástí Helper Teamu, zkusil něco nového.

Komunikační dovednosti: Dovedností s komunikací mám dost dobré, moc rád si s někým povídám, dokážu se domluvit česky, anglicky a malinko i německy, ale to fakt jen malinko. Jsem člověk typu přátelský a hlavně komunikativní. Odpovím na vše ihned.

Mám čas: Čas mám furt, jelikož studuji, tak domů přijíždím cca. okolo 16:30, potom usednu k notebooku a jdu si zahrát Skimo RP. O prázdninách mám času ještě více. U počítače většinou vydržím hrát dlouho ( 5-6 hodin denně).

Další informace o mně:

Zdravím, jmenuji se Jakub, zrovna dnes 09.01.2022 jsem oslavil mých 16 let. Moje začátky byli pro mě hodně těžké, od té doby se toho určitě hodně zlepšilo. K RPení ze začátku na FiveM, jsem se dostal sám. Na Skimu jsem od 8.3.2021, takže už to bude skoro rok na Skimu, celkově RPčku se věnuji něco málo přes 3 roky. Celkově mám už přes 800 - 950h na RPčku. Chtěl jsem zkusit něco jiného než hrát pořád Team Fortress 2 na úrovni experta. Nějako mě pak přestalo bavit hrát na FiveM, ale objevil jsem Skimo pomocí kamaráda. Mám 8 banů na Skimu, byly to chyby moje, bylo to hodně akcí kde mi spadl net, takže jsem to nemohl hned napojit, poslední ban jsem dostal 04.12.2021. Mám rád zaučování nových hráčů. S nikým problém nemám, nic ,,nehrotím'' vše řeším v klidu a hlavně nechávám chladnou hlavu. Každý den mám se všema dobré vztahy, takže si myslím že by tato přihláška do Helper Teamu mohla snad i vyjít. Pokud jste to dočetli až sem do posledního řádku tak Vám moc děkuji, a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem nojono123

14.1.2022 15:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024