Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - StenSk


StenSk

Hráč

5
19.1.2022 19:30, naposledy upraveno 19.1.2022 19:41 uživatelem StenSk

Přezdívka: StenSk

Věk: 15

Zkušenosti: Mierne Vysoké, Na niekolkých projektoch som už pracoval ako je Crystal,Slovak,Fantom,Addict a chcel by som sa posunut dalej a naučit niečo aj nové hráčom/hráčkam

Komunikační dovednosti: Slovenský - Hovorovo,Písomne Čestina - Hovorovo,Písomne Anglický - Písomne Som schopný sa spojit cez DS alebo TS

Mám čas: Záleži kedy ak je týžden tak od 13:00 do 22:00 takže 9h denne a cez víkend aj 10h

Další informace o mně:

Ahojte, Volám sa Stano prezývaju ma Sten a bavia ma hry ako je MTA,CSGO, na MTA mam nahraných cez 1500h+ a tak tiež som chcel skusit niekedy FIVEM ale bohužial nemam teraz nato počitač tak chcel by som sa aspon sem dostat, Niekedy si idem von len tak zabehnut , prevetrat sa alebo si zahrat basketball z kamarátmi a chcel by som si splnit sen čo už snívam od roku 2020 že by som skusel byt Helper na MTA skime mám aj skusenosti z tých menších serveroch ako som písal. Baví ma si plnit sny pretože nič krajšie nepoznám,Som spolahlivy a velmi rýchlo sa viem prisbosobit kolektívu

MonsterSKGaming

Hráč

32
21.1.2022 15:11

Značne som proti tomu aby si bol Helper. Už keď si si pred mesiacom (7.12) dával prihlášku do Helper Teamu si mal dosť banov na krku s tým, že ich bolo 12 a pár si ich dostal pred tým, než si žiadosť dal. Avšak ty si dostal BAN v období čo si prihlášku mal podannú čím značne pravidla serveru jednoducho neovládaš. Ako Helper pravidlá musíš vedieť a ísť príkladom hráčom a takto by som sa osobne bál ti dať niekoho na zaučenie.

Na záver len poviem že počkaj ešte minimálne mesiac a snaž sa nemať do tej doby BAN a hlavne študovať pravidla a pýtať sa aby si im lepšie porozumel.

 

 

10.3.2022 19:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~39