Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UB/Nonrp Injuries /Anxii


hondacivic

Hráč

55
8.2.2022 15:44, naposledy upraveno 8.2.2022 15:45 uživatelem hondacivic

Dobrý Den 

No jak bych začal, vím proč byl ban udělen, vím co se stalo, ale  já jsem náraz do Mercedesu nezaregistroval ale můj spolujezdec Michael_Stone ano a poté co se mi hra odsekla mi řekl že jsme nabourali do Mercedesu který následně zaletěl do vody, což já jsem neviděl jelikož jsem měl seknutou hru.

Samozřejmě s Banem nesouhlasím. Záznam nemám jelikož nebyl důvod nahrávat když jsem ani  neviděl že by se něco stalo. Hráči v Mercedesu se tedy omlouvám za způsobenou škodu ikdyž ani nevím jak jsme se vybourali 🥲

Žádame tedy  s @TurkyPurky o UB 

Toť vše k mé žádosti a přeji hezký zbytek dne

(@ice)

 

eplik

Hráč

35
8.2.2022 15:47, naposledy upraveno 8.2.2022 15:47 uživatelem eplik

hondacivic

Hráč

55
8.2.2022 15:48

Já se přiznám že jsme viděl úplně něco jiného :D

 

KrysCZ

Hráč

30
8.2.2022 15:49

Nikdy jsme s nimi neměl problém, SOUHLASÍM!

Fenrir

Hráč

11
8.2.2022 15:49

Nechceš to dát radši na YT ? na téhle stránce se bojím aby mi někdo neukradl mé nahé fotky.

Plus Mustang tě trefil a jel dál při takové kolizi by minimálně nejel takhle rovně 

ice

Hráč

18
8.2.2022 15:58

Pokud jsi měl "lag" nebo jakýkoliv jiný problém a tvůj spolujezdec/kamarád to viděl, tak se máš vrátit na místo, RPit injuries a podat si report, že to byl lag nebo něco. To že ujedeš i po tom co ti kamarád řekl že jsi někoho vyboural neomlouvá ani tebe ani jeho.

Unban či zkrácení zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo