Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-324] Vyhlášení voleb do Kongresu - březen 2022

1 2



19.2.2022 17:09

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období březen 2022 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 3. 2022 do 3. 3. 2022.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 28. 2. 2022 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 3. 2022 do 3. 3. 2022. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 3. 2022 do 4. 4. 2022.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

Artistiques

Hráč

32
20.2.2022 10:11
ODESÍLATEL ADRESÁT
JUDr. Frederik Benett Vrchní soud San Andreas
Palomino Creek 3-4
Las Venturas 1154

Informace o kandidátovi:
Jméno a příjmení: Frederik Benett
Datum narození:  17.06.1996
Volební obvod: Palomino Creek


Volební obvod: Palomino Creek


Dobrý den, jmenuji se Frederik Benett, jak jsem říkal, můžete mě znát z DOCARu, RCN či třeba G66.

Za poslední volební období jsem se zařídil o zavedení kamer v Palomino Creek, dále jsem vydal 3 vyhlášky které se úspěšně plní.

Na další volební období by jsem chtěl zařídit menší park za Palominem, důvodem je, že na všechny svatby se jezdí do Las Venturas či Los Santos, nebylo by lepší se brát poblíž domova?
Dále bych se chtěl postrat o další 3 vyhlášky, vyhlášky které udělají Palomino lepším místem…

Nezapomeňte, jděte volit, nevolte na základě doporučení od někoho jiného, volte na základě svého osobního názoru.

Přeji Vám hezký den,

Frederik Benett.


Hoďte mi hlas, dejte mi šanci Vám ukázat, že dokážu plnit slovo, že má kampaň není postavena na lžích a že se dá z Palomina udělat bezpečnější místo s podmínkami pro život.

Apeluji tedy na všechny občany, jděte volit, volby jsou 1. až 3. března, v bance Palomino Creek naleznete volební urnu, budu rád když mi tam hodíte hlas.

Vhodíte jeden papír, ovlivníte stovky životů, zvažte svou volbu pořádně.

20.2.2022 14:59, naposledy upraveno 20.2.2022 15:01 uživatelem Samik

Kandidatura - Cole Peterson


Odesílatel:

Ing. Cole Peterson, dr.h.c. 

 Fort Carson 3245

Adresát:
Vrchní soud San Andreas

 Las Venturas 1154


 Informace o kandidátovi:
Jméno a příjmení:
 Cole Peterson
Datum narození:  25.8.1989
Volební obvod: Fort Carson



Kandidatura na volební obvod - Fort Carson


Dobrý den vážení spoluobčané. Nejspíše mě už všichni znáte, ale představím se ještě jednou. Jmenuji se Cole Peterson a momentálně působím u Policie San Andreas, Vězeňské Služby San Andreas a jako předseda Kongresu San Andreas. V minulých dvou obdobích jsem se pokoušel dokončit program Pomoc pro Fort Carson. To se mi také povedlo. Zeleň byla kompletně obnovena, byla vyhlášena také nová vyhláška, která výrazně ztlumila množství odhozených aut jen tak na silnici, či na chodníku.


Pro toto volební období, že konečně sáhnu do bezpečnostního systému. A to tak, že zařídím kamery ve Fort Carson. Také mám v plánu vydat ještě jednu až dvě vyhlášky. Také se za poslední dva týdny objevily nové tagy v obci. Tomu se pokusím zabránit vyhláškou a mazáním tagů. Také konečně zrealizuji ten večírek, na oslavu obnovení obce. A budu se taktéž již po třetí po sobě ucházet o místo předsedy Kongresu San Andreas, jelikož jak jsem říkal, tak mě ta práce velice naplňuje a baví. A budu se nadále snažit, aby se vám žilo lépe.

A proto vážení občané, jděte volit ve dnech 1.3. 2022 do 3.3. 2022 mne, jakožto starostu Fort Carson.


Volíte Petersona, volíte pořádek.

Zdraví, lásku, mír v duši Vám přeje kandidát o znovuzvolení na post starosty Fort Carson


Ing. Cole Peterson, dr.h.c.
Předseda Kongresu San Andreas

Brumik

Hráč

38
20.2.2022 16:05

Montgomery, 20.2.2022


Odesílatel:
Pepek
 Novák,
Pošta Montgomery, San Andreas

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Informace o kandidátovi

Jméno a příjmení: Pepek Novák
Datum narození: 18.8.1941
Volební obvod: Dillimore


Vážení spoluobčané, Vážený soude,
mé jméno je Pepek Novák, a opět kandiduji na místo starosty v obci Dillimore. Lze mne znát jako starostu obce Dillimore v období leden 2022. 

Za moji vlády v lednu 2022 jsme docílili čistějšího Dillimore, pohozené auta byly odklizeny a i čmáranice na budovách byly umyty. Děkuji, Vám, občanům, co udržovali Dillimore čistým, ale i pracovníkům u odtahové služby, že odtáhli auta, které neparkují, tam kde mají.

A co bych chtěl udělat v březnu 2022? Především bych chtěl pokračovat v tom co v lednu 2022, čistota a bezpečnost v Dillimore. Chtěl bych vydat jednu vyhlášku, týkající se nevhodně zaparkovaných vozidel. Dále bych měl v plánu o nainstalování dvou kamer, protože je pro mne nejdůležitější, aby se Vám zde žilo pohodlně a bezpečně. Taktéž se nebudu bránit návrhům, které mi můžete poslat na emailovou schránku - pepek.novak@post.ic.

Na závěr bych chtěl zmínit citát od Pana Nossrat Peseschkian, "Ten, kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, bude také muset udělat něco, co ještě nikdy neudělal", který ve mně probouzí štěstí a napětí, doufám, že všichni půjdete volit ve dnech 1.3.2022 do 3.3.2022 a zvážíte volby mne Pepka Nováka.


Změňme vše co bude možné! Volme dědu Pepka!  

 

Kenny15

Hráč

19
21.2.2022 19:39

Odesílatel: 
Ing. Kenny Wright,
Los Santos, Richman.


Adresát: 
Vrchní soud San Andreas
Las Venturas 1154.


Základní informace o mně:
Jméno a příjmení: Kenny Wright
Datum narození: 12.10.1990
Volební obvod: Blueberry


Otevřený dopis ke kandidatuře:


Vážení spoluobčané. Opět se hlásím na měsíc březen, na pozici starosty do Blueberry. Během měsíce února, se mě jako starostovi Blueberry, povedlo rozjednat plán na výstavbu čerpací stanice pro nákladní auta. S tímhle projektem bude ještě velká práce a já doufám v to, že ho v březnu doděláme a začneme s výstavbou již zmiňované čerpací stanice. 

 Práce kongresu za měsíc únor. V uplynulých dnech, jsme se zabývaly rozpočtovým plánem, obnovení LKRC, zřízení odtahových míst pro lodě. V minulém týdnu došlo ke zvolení nového předsedy a komisaře LKRC, pana Bruckse, který se nyní bude zabývat činností LK. Zřídili jsme odtahové místo pro lodě, které nějakým způsobem můžou komplikovat plavební cestu. Byl zlepšen kamerový systém v Palomino Creek a taktéž se jednalo o rozpočtu pro Hasičský záchranný sbor.

Stará farma v Blueberry. Jak asi všichni víte, tak v Blueberry se nachází stará a opuštěná farma. Je mi líto, že farma je ve stavu katastrofálním, a tak bude v mém úsilí ji nějakým způsobem dát zase dohromady. Chceme tu lepší život, ne?


Opět vás všechny vyzívám, abychom spolu šli volit do všech vesnic a pokračovat v naší rozjeté práci. 


S klidem a mírem vás zdraví,
Ing. Kenny Wright.

21.2.2022 21:58, naposledy upraveno 21.2.2022 21:59 uživatelem Kolpanek


Odesílatel: 
JUDr. Kristina Lopez, Ph.D.
Pošta Montgomery

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Volební obvod: Blueberry


Volební program strany DSSA


Korupce
Nenávidíme korupci a mafiány u moci, zatočíme s těmi co úplatky přijímají, i s těmi, kteří je nabízejí. Korupce se může týkat i médií, jsme pro kontrolu objektivity veřejnoprávních médií, v žádném případě však neschvalujeme cenzuru, svoboda slova musí zůstat zajištěna.

Kultura
Chceme podpořit kulturu a zábavu ve státě San Andreas. Prosadíme státní dotace pro inovativní kulturní podniky.

Průmysl
Podpoříme národní průmysl a místní firmy. Otevřeme nové pracovní příležitosti a zajistíme zvýšení příjmů zaměstnanců těchto firem.

Daně
Zastáváme názor, že by daň na potraviny, léky, pohonné hmoty, povinné ručení měla být výrazně nižší. Přesto je potřeba udržet fungující úroveň daní, která naplní státní pokladnu a umožní dotovat důležité podniky a vládní instituce.


My stojíme za občany San Andreas. Hájíme Vaše práva, svobodu, podporu průmyslu a kultury! Jsme si jistí, že v Kongresu navrhneme takové zákony, které budou schválené všemi členy Kongresu a uvedou se v platnost. Zákony, které plánujeme mohou občanům ulehčit život v našem krásném státě San Andreas.
My DSSA budeme kandidovat každé volební období, aby jsme v Kongresu udrželi demokracii a zamezili možné korupce. 


Podpis: JUDr, Kristina Lopez, Ph.D. - Předsedkyně strany DSSA. 


 

laceyabysss

Hráč

36
25.2.2022 22:31, naposledy upraveno 25.2.2022 22:39 uživatelem laceyabysss

Odesílatel :

PhDr. Ing. Vasilij Alexej.

Pošta Montgomery.

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 

Volební obvod: Fort Carson


Je možné, že jste o mé osobě ještě nikdy neslyšeli, jmenuji se Vasilij Alexej , pocházím z Ruska. Už od malička jsem byl učen na to , že skvělá práce se vždy vyplatí. Kandiduji na obvod Fort Carson kvůli tomu , že městečko je to skvělé a bude ještě lepší. Nebudu tu vypisovat žádné sliby ani nic podobného. Jelikož v městečku Fort Carson vidím vysoký potenciál a je škoda, aby skončilo v rukou někoho jiného.

Volební program strany DSSA


Korupce
Nenávidíme korupci a mafiány u moci, zatočíme s těmi co úplatky přijímají, i s těmi, kteří je nabízejí. Korupce se může týkat i médií, jsme pro kontrolu objektivity veřejnoprávních médií, v žádném případě však neschvalujeme cenzuru, svoboda slova musí zůstat zajištěna.

Kultura
Chceme podpořit kulturu a zábavu ve státě San Andreas. Prosadíme státní dotace pro inovativní kulturní podniky.

Průmysl
Podpoříme národní průmysl a místní firmy. Otevřeme nové pracovní příležitosti a zajistíme zvýšení příjmů zaměstnanců těchto firem.

Daně
Zastáváme názor, že by daň na potraviny, léky, pohonné hmoty, povinné ručení měla být výrazně nižší. Přesto je potřeba udržet fungující úroveň daní, která naplní státní pokladnu a umožní dotovat důležité podniky a vládní instituce.


My stojíme za občany San Andreas. Hájíme Vaše práva, svobodu, podporu průmyslu a kultury! Jsme si jistí, že v Kongresu navrhneme takové zákony, které budou schválené všemi členy Kongresu a uvedou se v platnost. Zákony, které plánujeme mohou občanům ulehčit život v našem krásném státě San Andreas.
My DSSA budeme kandidovat každé volební období, aby jsme v Kongresu udrželi demokracii a zamezili možné korupce. 


Podpis:   Alexej - Člen Předsednictva DSSA


 

   

 

27.2.2022 03:39, odstraněno 27.2.2022 03:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

F3nixar

Hráč

22
27.2.2022 20:08

 Informace o kandidátovi:
Jméno a příjmení:
MUDr. Mgr. James Carrington
Datum narození:  26.1.1984
Volební obvod: Dillimore


Strana lidu a spravedlnosti


Otevřený dopis:


Vážení spoluobčané,

 

Již v minulých volbách jsme těsně, ovšem čestně, prohráli ve volebním obvodu Palomino Creek. Ovšem tyto volby mohou býti výjimkou! Jmenuji se James Carrington, založili jsme stranu lidu a spravedlnosti a hodláme tyto volby vyhrát a chceme lidu dokázat, že tato strana Vám bude k službám. 

Kvůli čemu strana byla založena? 

Strana byla založena na základě zlepšení politické gramotnosti našich občanů a celkové prokázání služeb lidu, která se zřídka kdy objeví ve velkém množství. Vnímáme dosavadní postavení členů kongresu tak, že jednají na základě nejednotného cíle a rozhodují na základně pocitů, morálky a užitečnosti. To ovšem není špatné, ovšem není to ani dobré. Nejednotnost kongresu může způsobit v mnoha případech až katastrofální dopad na životy našich občanů a chaos, který rozhodně nepodporujeme. 

O co se naše strana prosazuje?

Prosazujeme se o kvalitní, správné, demokratické vedení strany a státu, a snažíme se utvořit společný cíl, který chceme prosazovat v budoucnosti ve volbách a případně členství v kongresu. Chceme, aby kongres byl jednotný v tom, co chce do budoucnosti posadit a chceme, aby to bylo v zájmu lidu. Naše plány jsou hlavně pro dobro našeho lidu a pro dobro prosperity státu. Prosazujeme demokratické a diplomatické řešení ekonomicko - hospodářsko - kulturních otázek. Prosazujeme také, aby kongres byl jednotný v rozhodnutích, které vydá. 

Jaké jsou naše plány do těchto voleb?

V těchto a dalších volbách bychom chtěli posloužit lidu. Chtěli by jsme se především zaměřit na vyřešení problémů se složkami IZS a snažili bychom se stabilizovat jejich funkci. Všichni víme o krizi zdravotnické záchranné služby a to by bylo stěžejním, na čem bychom pracovali v tomto a dalších období. pokud by to bylo potřeba. Chceme se také zaměřit více na kulturní stránku naši země a chceme, abychom poskytli našim občanům místo k relaxaci a místo pro užití zábavy.  Znamená to tedy, že bychom vytvořili peněžní balíček, který by sloužil na podporu ziskových a neziskových organizací, zaměřující se na mimopracovní aktivity. Chceme, aby nejen v obci Dillimore, ale také v dalších obcích, jmenovitě Palomino Creek, byla zvýšená bezpečnost majetku a obyvatel. 

Jsou to velmi těžko realizovatelné cíle, protože ne každý s tím souhlasí a ne každý je zrovna pro tyto cíle. Proto je utvořena a založena strana lidu a spravedlnosti, aby přesně těmto zábranám se předešlo a abychom docílili konečně slibů, které se snažíme splnit. Chceme ukázat lidu, že jednotnost a správná politika je cestou prosperity státu a celkové zvýšení životní úrovně. 

Pevně věřím, že jste pro prosperitu naší země a že jste pro pro Vaše žití tady ve státě San Andreas. Věřím ve Váš hlas a věřím pro správné předání hlasu správnému kandidátovi!

Volíte Carringtona? Volíte spravedlnost! 

S podzravem,
MUDr. Mgr. James Carrington, předseda stranu lidu a spravedlnosti


Odesílatel:
MUDr. Mgr. James Carrington, Blueberry - úřad

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

28.2.2022 17:06

Adresát:  Vrchní soud San Andreas ; Las Venturas 1154

Odesilatel:   Annika Larsson, MSc. ; Midnight Cats, Palomino Creek


Drazí spoluobčané, ctění kandidáti, vážený soude,
Já, Annika Larsson, narozena 17.10.1988, bych touto formou ráda oznámila svou kandidaturu ke znovuzvolení v březnových volbách 2022 a to ve volebním obvodě Montgomery

Ráda bych s Vaší podporou dále pokračovala v působení v kongresu, aby se Red County posouvalo dále a nestagnovalo. Moji oponenti a potenciální kolegové z ostatních obvodů Vám naslibovali spoustu pěkných věcí, mnoho z nich ráda podpořím. 

Za sebe Vám zde nebudu slibovat nic nového a vzletného, snad jen že bych ráda dořešila s kongresem aktuální palčivý problém a to je stabilizace vedení ZZS, ze kterého bohužel narychlo odešla bývalá ředitelka - s kongresem tento problém momentálně řešíme a snažíme se vybrat toho nejlepšího možného kandidáta, který postaví tuto nepostradatelnou složku IZS zpět na nohy. 

Na závěr , drazí voliči, zopakuji mou oblíbenou větu: Bude mi ctí nadále sloužit Montgomery jako starostka a zastupovat město v kongresu. A i pokud jsem Vás jako kandidátka znovu neoslovila, dovolte mi opět apelovat - běžte k volbám, volte s rozumem a citem a věřte těm, kterým dáváte svůj hlas. Každý hlas se počítá.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~149