Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - CZHERBIE


neznamy#1426

Smazaný účet

13
2.3.2022 22:40

Přezdívka: CZHERBIE

Věk: 15

Zkušenosti: studovaní pravidel na serveru a webu a zkušenosti z jiných serveru např:WTLS

Komunikační dovednosti: zaleží na komunikaci i z druhé strany většinou jsem klidný a lehce a ve zkratce vše vysvětlím

Mám čas: přes týden tak od17:00-18:00 do cca 22:00 přes víkend neurčito

Další informace o mně:

Takže Čauko já moje přezdívka je CZHERBIE a vznikla z filmu ,,můj auťak brouk,, vím asi nejsem moc oblíbený hráč ale snažím se sám zlepšit v RP světě a RPit vše co jsem udělal a myslím že se každý den nějak zlepšuji i postupy od jiných zkušenejších hráčů proč jsem podal přihlášku do AT? chtěl bych si nějak splnit sen a naučit se komunikovat více s lidmi jelikož mi to v IRL moc nejde... :D ale o to nejde ale chtěl bych pomáhat hráčům s pravidly tak prostě i jednoduchými způsoby co by mohli dělat a co nedělat myslím že za posledních pár měsíců co jsem přešel z WTLS komunity jsem se toho dost změnilo myslím že o pokus se stát helperem a vyzkoušet si to co to obnáší či co by to mohlo obnášet a myslím že bych se sám pak přesvědčil jestli by mě to v budoucnu naplňovalo být helperem a dál myslím že s banů mám minimům a snažím se být velmi spolehlivý hráč na skimu

Sensei

Hráč

27
2.3.2022 22:55, naposledy upraveno 2.3.2022 22:56 uživatelem Sensei

Ahoj,
máš 16 banov, posledný 16.2. Musíš byť mesiac bezúhonný, dopredu ti môžem povedať, že neprejdeš, skús to znova o mesiac s čistejším štítom...

3.3.2022 09:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024