Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Kokolino


6.3.2022 22:16

Přezdívka: Kokolino

Věk: 14

Zkušenosti: Co se týká zkušenosti v a-týmu tak mám s pozicí support admin a hlavní admin na nejmenovaným serveru co se týče s pozici helpera jsem ještě nebyl a chci to rád zkusit

Komunikační dovednosti: Hovořím česky anglicky a lehce i německy němčina není můj oblíbený předmět takže ten ještě moc neumím nemám vůbec problém s mluvou dorozumím se s každým

Mám čas: Nejčastěji mám čas o víkendu v týdnu mám čas až tak v 15:00 do 22:00 protože škola

Další informace o mně:

Tak abych se představil na serveru jsem pod přezdívkou kokolino vy mě můžete znát jako Karel Houska na Karlovi už mám spoustu hodin přesně 995 moje jméno je Lukáš k Roleplay jsem se dostal přes kamaráda kamarád mě právě navedl na skimo. Co dělám ve volném čase rád sporty hraji uklízím rád poslouchám písničky za za sport dělám florbal a atletiku. důvod proč jsem si podal přihlášku už dlouho jsem se rozhodoval jestli si podám přihlášku znova dostal jsem par banu ale jsem se už poučil dobou jsem se setkal s hráčem který neuměli vůbec rollplay některým jsem pomohl některým ne ale myslím že že dokážu pomoct děkuju za přečtení

Sensei

Hráč

27
6.3.2022 23:04

Ahoj, veľmi sa k prihlaškam nevyjadrujem, no vzhľadom na to že se*iem a nemám čo robiť sa vyjadrím. 

Nedokážem to zhodnotiť objektívne lebo som stebou nič nezažil, no z môjho uhľa pohľadu, prihláška môže byť, floorball hrávam tiež takže si môj človek ;) a ak si dlhšie už ten ban nedostal a a darí sa ti v tom určite si šancu zaslúžiš, ja som kedysi dostával bany tiež a do HT som sa dostal na 3 krát (neberiem do úvahy že ma vyhodili na prvý pokus), lebo helperov nikdy nie je dosť a možno to aj teba posunie ďalej... Takisto skôr bodne do tímu hráč s 1 000 hodinami ako niekto kto má len 100.

Veď najhoršie sa môže stať že ťa Lex vyhodí a pohoršíš si meno čo ti za to predpokladám že nestojí, 1000 hodín je dosť na to, aby niekto urobil niečo také...

Za mňa áno, no súdim len z jedného uhľa pohľadu, takže ak ostatní niečo majú na teba o čom ja neviem sa snimi hádať nebudem. 

Držím palce,

Pavol (vys*aný) out

 

7.3.2022 17:01

@Sensei děkuju za zprávu

28.4.2022 22:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024