Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

DM při vykrádání banky


Kubele

Hráč

7
23.3.2022 23:05

zdravím.

Vykrádaly sme banku a měly střelce na střeše kvůli policii vše rp dohodnuto jaký má kdo úkol aby nám nevešly do banky moc brzo. Náš střelec zastřelil jednoho policistu který se proti němu rozběhnul po varovném výstřelu a dostal ban za DM. Já teda nevím jak je to přesně myšleno v pravidle č. 5 ale když policista slyší alarm z banky a jede tam na výjezd na lupiče tak by s tím měl snad počítat že se po něm bude střílet ne? Chápu kdyby si jen tak brouzdal ulicemi ale on moc dobře ví že je přepadena banka a že sou na místě lidi se zbraněmi.

Není myšleno jako stížnost ani jako žádost o jeho unban jen si myslím že v téhle situaci by se to pravidlo na to vstahovat nemělo stejně jako když občas přijede policie a automaticky střílí taky z toho nebrečím protože s tím počítám vždyť sakra vykrádám banku.

MajkyCZ2020

Hráč

13
24.3.2022 05:16

Ano to máš pravdu.. Přece nepujdeš k psa a nebudeš psát /me odjistil jsem zbraň a začal jsem střílet a hned na to /do S/F?

Tohle je nesmysl.. Je jasny že se bude hned střílet a že nebudeš čekat až ti někdo dá CK.. Dle mého jako ban byl udělen nesmyslně.. IC důvod k tomu samozřejmě byl.. Takže DM bych to asi nebral.. Setkal jsem se s experty co tě nahání v autě a střilej po tobě když vidí že umíš řídit.. Taky střílají bez varovaní a bez /me a /do.. 

Develon

Hráč

40
24.3.2022 08:56

Co se týče toho tak já byl taky ten co uměl řídit a jediné co psa zmohla mi rozstřílet auto na sracky a taky neerpili nic prostě jen střílely .

 

  •  
24.3.2022 09:16

Zkusil bych toto.

Konkrétně part

Jste na RP serveru, nehrajete PayDay.

Kubele

Hráč

7
24.3.2022 10:03

Plně souhlasím co si k danému tématu napsal, správně řečeno není to PayDay. Jenomže PSA nám jako lupičům nedává jinou možnost když bezmyšlenkovitě vběhnou do vnitř a já musím dodržovat DM a RPfear tak v tom případě nemám šanci. Pokud by se PSA soustředili na obklíčení banky vzhledem k tomu že jsou tam bankéři jako naši rukojmí tak i jeden policista by nás s útočnou puškou při vybíhání musel postřílet, takže nezbývá jiná možnost než se z toho vyerpit. A tak si také myslím že to bylo zamýšleno, místo 5min alespoň 30min řádného RP které zabaví jak PSA tak i lupiče. Ale jak jsem již zmínil, jako lupič v této situaci bohužel ty možnosti nedostanu.

rpgamer

Hráč

3
24.3.2022 14:31

Při vykrádání banky jsem byl již několikrát a je to krásný příklad toho, jak se teorie široce rozděluje s praxí.

Od každého je slyšet jen názor jak by to mělo "správně" být a jak by se mělo postupovat, a však v praxi se tak žádný z hráčů nechová. Jediný rozdíl je v tom, že členové PSA se nebanují, zatímco prostý hráč tady na serveru znamená úplné hov..

Základním problémem tu není ani tak styl vykrádání banky, ale nerovnoprávnost mezi hráči. Dle mého by měl každý člen AT posuzovat ostatní hráče stejným měřítkem, ať už je to obyčejný hráč, člen PSA, člen AT, nebo jeho kamarád.

Kdyby se všichni hráči brali stejným měřítkem, tak by nedocházelo k takovýmto situacím.

Jak je možné, že PSA můžou naběhnout do banky a bezmyšlenkovitě střílet, ale lupič už ne? (Přitom lupič by měl být ten magor co naběhne a střílí, ne policie)
Jak to, že lupič musí během ujíždění RPit každé škrábnutí, ale PSA ne? Ti můžou bez jakéhokoliv trestu do vás najet ve 200km/h, nezaerpit ani modřinu, ale je to v pořádku?
Proč může člen AT skipnout svou autonehodu, jen protože se mu to zrovna nehodí i když byl normálně v roli IC a ne v roli administrátora?

Ti, jež by měli pravidla dodržovat a jít příkladem ostatním, jen ukazují jak si díky jejich pravomocím ¨můžou celou hru zjednodušit, bez jakýchkoliv následků.

Stejné měřítko na všechny hráče, to na tomto serveru hodně chybí.

Yuutsu

Hráč

27
24.3.2022 14:43

Ahoj,   (@rpgamer)

s tímhle s tebou naprosto souhlasím a bohužel už i mě to začíná čístě vytáčet že každý zde nemá stejné měřítko, a bohužel je tu hromadě hráčů nadržováno, a vetšina A-T to nebude řešit, ale když se pak jedná o obrácený případ ve stylu že ty kteří nemají ten A-štít u sebe tak to většinou skončí Banem právě pro nás, jenže s tím se musíš smířit nebo odejít ze serveru jako to plánuji poslední dobou já.

viz. se stačí kouknout na to jak jsme si stěžovali na pár členů ať už na Discordu, kde jsme měli podklad u MultiAcc, nebo třeba jistý člen asdf, kde se nám taky pár lidí nechci ani vyjádřit :shrug: takže no co si budem bohužel se musíš smířit nebo jít, moc se toho bohužel tímhle když něco napíšeš nezmění, max s tebou budou souhlasit lidi.


Toust out. <3

Shadey

Hráč

9
24.3.2022 16:04

Za mě se v této situaci o DM opravdu nejedná. Co bych spíš řešila, tak je 0 tolerance a common sense. Pro policii by na prvním místě měl být snad život rukojmích, a to i za cenu toho, že nechají zloděje i s penězy utéct. Bohužel i z vlastní zkušenosti s PSA mohu říct, že většina členů volí nejjednodušší cestu, ačkoliv často to prostě v rámci RP nedává smysl a normální hráč by za to nejspíš dostal ban. 

Konkrétně u banky by za mě měl policista zůstat skryt za autem, nepřibližovat se k bance a už vůbec do ní nevcházet, v takovém případě to je prostě na CK. Zavolat posily na obklíčení a vyjednávat, případně volat ART, který už má potřebnou výbavu. Buďme upřímní, samotná neprůstřelná vesta v tomhle případě je prostě k ničemu. 


Kubele

Hráč

7
24.3.2022 16:07, naposledy upraveno 24.3.2022 16:10 uživatelem Kubele

@Dzardys můžu navrhnout aby když mi jen tak vběhne do banky ho mohl bez varování zastřelit? jelikož tam mám rukojmí a tohle by si nedovolil žádný policista RP. rád bych to aspoň posunul k téhle cestě protože člen PSA bude vědět že má sůstat venku obklíčit banku a vyjednávat. Totéž bych udělal pro policisty když tam začnou lupiči pobíhat jak idioti sem a tam s pytlema jak idioti.(s prominutim)

Protože jestli tomu nepřidáme aspoň nějaké pravidla tak z toho nikdy pořádné RP nebude.

Kubele

Hráč

7
27.3.2022 14:28

Chápu, takže není ani zájem to řešit.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Powered by LeoSight IFS
LT~127

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo