Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Acryz


neznamy#6802

Smazaný účet

10
24.3.2022 00:15

Přezdívka: Acryz

Věk: 16

Zkušenosti: Několikrát jsem byl schopný zaučit dnes už desítky nováčků, když bylo potřeba. Zkušenosti s RP mám z FiveM, a hlavně ze Skima, kde jsem nahrál více jak 1000h.

Komunikační dovednosti: Český Jazyk, Anglický Jazyk a něco málo Německý

Mám čas: Každý pracovní den od 14-16h do půlnoci. | Víkendy jsou různorodé, ale trávím zde minimálně 4h denně.

Další informace o mně:

Zdravím všechny čtenáře, jmenuji se Kristian a ucházím se zde o pozici Helpera. Je mi 16 let a Roleplayi se věnuji již 2 roky. Dříve jsem hrál hlavně na FiveM serveru KKRP, ale po sléze jsem přešel na MTA Skimo RP kde RPím dodnes. Ke Skimu jsem se dostal díky YouTube, kde mi vyskočil celý playlist od Rataje. Možná jste již semnou RPili, například: Jessica Brown, Katie Fleming, Dustin Graves či Markus Fischer. Momentálně hraji za Katy Reyes. Byl jsem spíše nevýrazný člověk v In-Game společnosti, avšak RP beru někdy až moc vážně, protože mi zaleží na kvalitním RP. Nikdo není svatý, to přiznávám, pár banů též na kontě mám. I když možná až za úplné blbosti, právem. Studuji momentálně obor Kuchař/Číšník ale hlavně se zajímám o počítače, auta a celkovou techniku. Zajímám se o Anglický jazyk už od 1. Třídy, kdy jsem chodil i na "kroužek" takže jazykové znalosti bych řekl že mám průměrné. Mezi mé dobré vlastnosti patří hlavně má silná trpělivost při vysvětlování. Rád spolupracuji s kolektivem/komunitou a učím se novým věcem. Mezi mé špatné vlastnosti bych zařadil mojí někdy až závislost na Skimu, málo kdy mě od něj něco odlepí. Co se týče mého času u RP tak v pracovním týdnu tu jsem každý den od 14 či 16h více méně až do půlnoci. Víkendy jsou takové různorodé, někdy mám co na práci tak nehraju, a někdy zase není co dělat tak trávím celý víkend u RP. Děkuji Vám všem, kteří si přečtou mojí přihlášku a přeji všem hezký zbytek dne. Acryz

Jacko88

Hráč

41
18.5.2022 08:31

Tady asi není co řešit. Komunita je s tebou, ale tvůj permanentní ban je jednoznačně proti.😐👎

A ještě bych na tebe měl jednu otázku. Akorát je to takové téma, které z tvé strany tady určitě řešit nechceš, tak mi kdyžtak napiš na discord:Jacko88#6375. Nijak to nehoří, jen mě to spíš zajímá. 😀

19.5.2022 17:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~50