Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Převzetí TSMP


30.6.2020 21:33

Název frakce: TSMP

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: SkyForcer12345 / Kevin_Gal

Startovní kapitál: 100000

Důvod převzetí: Zdravím, rád bych převzal firmu TSMP, má předchozí zkušenost s touto firmou byla že jsem ji vlastnil, bohužel pro mě jsem dostal ban za moji hloupost. Ale zpět k tématu, mé vedení ve firmě nebylo špatné, nebyli jsme sponzorováni státními dotacemi a prací jsme vydělali přes 2 miliony které byli na firemním účtu, naše práce spočívala v podobě úklidu města (Zametání silnic, vyvážení popelnic, uklízení odpadků a věcí které se válely v okolí) je pravda že díky tomu že jsme neměli dotace tak jsme museli dávat našim zaměstnancům menší výplaty, ale i tak tam profit byl, nejsem na dlouhé psaní, je to na vás.


30.6.2020 22:31

Ahoj @SkyForcer12345,
žádost o převzetí frakce se zamítá. Frakce spadá pod Vládu České Republiky a ta TSMP dnes pozastavila. Pokud máš o frakci zájem tak to prosím řeš IC.

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo