Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Staff report - Lexikonn

1 2



10.12.2022 00:09

VERDIKT

Ahoj @Zchovankyo,

děkuji za čitelnou stížnost, děkuji i Džardysovi, který z ní vytáhl klíčové body a ty já pak mohl, aniž bych opakovaně četl celou stížnost, spojit s jednotlivými oddíly stížnosti.

Myslím si, že Džardys vše shrnul. 

  1. V případě vydání vozidla, které dle vás nebylo provedeno, došlo k pochybení hráče, kterého nebudu jmenovat. Jedná se o IC pochybení a proto snad nemusím připomínat pravidlo týkající se metagamingu. Z toho důvodu ovšem nemůžu rozhodnout ve váš prospěch, Lexikonn práva nezneužil.
  2. Nevšiml jsem si, že by členové zúčastnění v konverzaci, ze které je zveřejněný screenshot, se zveřejněním obsahu konverzace souhlasili. Nezdá se mi v optimální, abych řešil stížnosti podané z druhé ruky. Pokud by to danému hráči vadilo, má možnost si stěžovat sám. Pokud je taková konverzace mezi oběma členy komunity na běžném programu dne, není důvod to řešit. Ani v tomto případě nemůžu rozhodnout ve váš prospěch

Stížnost zamítám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024