Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Soviet dog - stížnosti a nahlášení


23.11.2022 01:34, naposledy upraveno 23.11.2022 01:37 uživatelem Lolak

Dobrý den, dnes mám stížnost na správce @SovietDog.

Všichni jistě vědí, že na webu jsou archivy doporučení, obecných konverzací a dalších témat. V nedávném příspěvku s názvem "Smajlíci" (https://leosight.cz/forum/topic/12462) jsem navrhoval určité smajlíky (reakce) a vyjadřoval svůj hněv vůči konkrétní osobě. Na příspěvku jsem si dal záležet, ale později přišel pan SovietDog a varoval mě za používání sprostých slov. Nicméně můj příspěvek uzavřel, což se mi nelíbí, protože to brání komukoli na něj znovu odpovědět. Od lidí se očekává, že budou diskutovat, protože se jedná o obecné téma. I když měl varn pravdu, zamknout můj příspěvek je neuvěřitelně špatné a nespravedlivé. Tento konkrétní důvod - náhlé uzamčení obecné diskuse - je zvláštní. Chtěl jsem se s některými lidmi podělit o dobrý nápad, ale on ho zamkne! Budu o tom mluvit a řešit to. Když pan Sovětský Pes můj topic zpátky otevře - smažu stížnost.

 

Co si o tom myslíte?

@SovietDog poprosím také o vysvětlení, a jak to vidíte z vaší strany.

Shade

Hráč

49
23.11.2022 01:46

abych zde vyjádřil tvoje chování i já...tak opravdu nemusíš někomu do komentáře psát vůlgálně jen protože ti dal :facepalm: na tvůj komentář pod Topicem..chápu že jsi jen další troll co se nudí a nemá nic jínohé na praci, ale nemyslíš že by bylo opravdu lepší tohle nedělat a jít třeba spát? podívej se, zrovna když tohle píšu je 1:43 a možná by si měl zvážit to zda nevstáváš například do školy a zda nezaspíš. Být tebou tak se radši nevyjadřuji, protože vím že tu na téhle platformě a komunitě moc dlouho nevydržíš.  Zde přikládám co nám náš Milý a rozhodně vyspělí hoch napsal do mých komentářů za to že jsem mu dal Facepalm na komentář.



už se zkus zamyslet nad tím co tu vlastně děláš..děkuji..Peace out.🤙

23.11.2022 01:48

Vidím tě zase - @Shade

Nemusíš být jedovatá mrcha a odpovídat emoji facepalmem, nikoho nezajímáš, takže se drž toho, co jsem řekl pod tvým profilem, prosím. Nemáš právo reagovat na můj příspěvek, když jsem ti nedal vědět, kdy odpovídáš.

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Urážení jiného člena komunity.
23.11.2022 01:49

Jediné co umíš? Zase zareagovat s facepalmem? Zpamatuj se už Shade..

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Double post, příště užij úpravu příspěvky
23.11.2022 01:50

@neznamy#6563

Ty taky drž pysk, seš krysa která leze pod každý příspěvek, a komentuje sračky -

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Triple post, příště užij úpravu příspěvku, urážení jiného člena komunity.
23.11.2022 01:51

Kdyby jsi se uměl chovat a nevyjadřoval se jako fracek, kterému se nelíbí že někdo udělal něco co není podle jeho představ, tak bych to (možná) nechal být. Jenom že bohužel ty se chovat neumíš a tak jsem učinil to co jsem učinil. Rada do dalšího topicu, zkus nepoužívat sprosté slovíčka. ;)
To stejný udělám i u tohoto příspěvku a vedení si ho pro případ  zase otevřel.

Loučí se (ne)správce
SovietDog

23.11.2022 08:04

Protože je tato stížnost součástí pouhého trollu a porušuješ v ní podmínky pro podání takové stížnosti, využívám svých pravomocí k jejímu zamítnutí. Současně s tím o tom informuji Team Managera, aby sis nemyslel, že jednám jen podle sebe.

27.11.2022 02:01

Rozumím, děkuji za vyřešení.


Powered by LeoSight IFS
LT~139

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024