Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení - Městská policie hl. m. Prahy

1 2 3 4 5 6



martin1500

Hráč

8
13.10.2020 21:20, naposledy upraveno 13.10.2020 21:20 uživatelem martin1500

[OOC]

Přezdívka: Martin1500

Věk: 15

Jak často mohu být na serveru: obden

 

Jméno: Martin Oreos

Kontakt: 499337

Datum narození: 14.3.1999

Trvalý pobyt: Praha

Místo narození: Teplice

Vzdělání: Střední programátorská

Důvod: Hlásím se protože rád řídím auta, líbí se mi policejní auta hlavně dodávky a chci poučovat ostatní občany České Republiky

14.10.2020 12:20, odstraněno 14.10.2020 13:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Palko

Hráč

2
14.10.2020 12:43, naposledy upraveno 15.10.2020 15:29 uživatelem Palko

[OOC]

Prezívka : Palko 

Věk:18

hrať môžem každý deň alebo ako sa mi dá.

 

[IC]

Celé jméno: Carlos Kapor 

Dátum narodenia : 16.4.1985 /35rokov/

Kontakt: 726358

email: palinienkopilatinko@gmail.com

Životopis: Mám 35 rokov vyštudoval som Strednú  zdravotnú školu v Brne, Pochádzam zo Slovenska . Od 12 rokov ma láka práca u Mestkej Polície , baví ma dávať pokuty.   Nezneužíval právomoc , a pomáhal by som  občanom a daľším  IZS zložkám. . Nebojím sa zbraní a výjazdov ,už som zo zbrane  strielal na strelnici  pod dohľadom. Pomáhal som  aj PČR pri nahanani vozidiel.

Prečo sa chcem  pridať k Mestskej Polícii Praha. Rád pomáham občanom a bol som v inom meste riaditeľ Mestskej polície a bol som aj  v PČR. Rád Kontrolujem ako občania parkujú svoje vozidlá, čo by som  robil? Pomáhal by som  daľším  IZS zložkám, jazdil by som  na výjazd. Kontroloval by som ako parkujú občania vozidlá na parkoviskách. Dával by som pokuty a dohliadal by som vo večerních hodinách na kľud v meste.


Podpis : Carlos Kapor

JarwisCane

Hráč

1
17.10.2020 19:38, naposledy upraveno 17.10.2020 20:57 uživatelem JarwisCane

[OOC]

Přezdívka: Jarwis Cane

Věk:15

Jak často mohu být na serveru: Každý den

[IC]

Celé jméno: Jarwis Cane

Věk: 26

Datum narození: 11.září 1994

Kontakt: 343641

Zbylé Informace:

-Vlastním Řidičské oprávnění skupiny A a B

-Trestně bez úhoný

-Zdravotně způsobilý na vykonání jakékoliv práce

-Pracovitý,spolehlivý, učenlivý, společenský

-Vždy připraven nasadit svůj vlatní život v jakékoliv události pro druhé osoby.

Znalost jazyků

- Čeština 

-Slovenština 

-Angličtina

Dosažen vzdělání:

Střední technická škola,

Výšší odborná policejní škola

Životopis: Jmenuji se David Chorche, je mi 26 let a v momentální době jsem reportér pro Českou televizi. Jakožto reportér jsem schopný pracovat velmi dlouho bez přestávky. Od svého mládí jsem člověkem, který velice rád pomáhá lidem, kteří to velice potřebují. V minulosti jsem dělal Judo a střelbu. Následně jsem začal dělat reportérství. Jakožto reportér jsem často dělal reportáže o různých zločinech a autonehodách. tyto reportáže byly velmi časté a proto bych se chtěl připojit kvám do týmu a pomoct vám se zločinem.

Proč by jste měli přijmout zrovna mě?

Sice jsem nikdy nebyl u městské policie ale sám vím, co by měli zvládat a jaká je jejich kompetence. K městské policii bych rád, protože se velice rád učím novým věcem. Také bych byl rád aby byly ulice čisté a nikdo se nemusel bát vyjít ven. Rád bych bojoval se zločinem a umravňoval lidi.

Podpis : David Chorche

DeBa

Hráč

1
17.10.2020 19:45

[OOC]

Přezdívka: DeBa

Věk: 15

Jak často mohu být na serveru: Každý den, pokud to jde.

 

[IC]

Celé jméno: Honzik Deba

Věk: 31

Datum narození: 14. květen 1989

Kontakt: 572594

Životopis: Jmenuji se Honzik Deba a bydlím v Praze. Studoval jsem policejní školu v Praze. Byl jsem bezproblémový student s dobrými výkony a proto jsem dokončil studium maturitou. Poté jsem se rozhodoval jestli půjdu pracovat a nebo jestli budu studovat. Vybral jsem si studium na vysoké škole kriminalistické, kde jsem také byl bezproblémový student a dokončil jsem své studium s výbornými známkami. Poté jsem šel pracovat k České Televizi jako ochranka a vystoupal jsem až k velitelovi ochranky. 

Proč se chci přidat k MPP: Jak jsem zmiňoval pracoval jsem jako velitel ochranky u ČT, takže si myslím, že bych podával dobré výkony jako strážník. Chtěl jsem zkusit něco nového, a proto se hlásím k MPP, bavila by mě práce strážníka a myslím, že bych byl dobrý.

Podpis: Deba

17.10.2020 23:24, naposledy upraveno 18.10.2020 02:13 uživatelem neznamy#3263

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[OOC]

Přezdívka: StingyBrulee64

Věk: 17

Jak často mohu být na serveru: každý den od cca 11:00 do 20:00

[IC]

Celé jméno: Samuel Calvin 

Věk: 26

Datum narození: 27.2. 1994

Kontakt:  tel.č: 572338 / email: samokuzila@gmail.com

Národnosť: Americká

Štátne občianstvo: Česká republika

Vzdelanie:

základné: Mendelova550 Praha

stredné: Stredná odborná škola Policajného zboru Bratislava

Jazyky: Angličtina, čestina, slovenčina, nemčina,

Životopis: Moje meno je Samuel Calvin žijem v Českej republike už pomerne dlhšiu dobu pôvodne pochhádzam z ameriky ale moji rodičia sa rozviedli ked som mal ešte 5 rokov lebo moj otec bil moju mamu tak po rozvode som sa s mamou odsťahoval ku starým rodičom do Prahy teraz mi nežie ani mama tak som sa musel sam o seba postarať lebo mama začala piť alkohol a nasledne zomrela tak som zostal chvíľu na ulici ale teraz mam celkom slušný príbytok. Vo voľnom čase cvičím box a predtým som trénoval japonské jiu-jitsu v ktorom mám čierny pás. 

Proč se chci přidat k MPP: Keď som bol malý, moja cesta o budúcom povolaní viedla rôznymi chodníčkami. Chcel som sa stať automechanikom. Vždy sa mi páčilo, keď som bol v nejakej dielni a videl som rozobraté autá, ktoré mechanici opravovali. Sníval som o tom, že raz sa budem môcť realizovať v tejto oblasti aj ja. Keďže premávka na cestách narastá, aj dopyt po servise je vysoký. No ako som dospieval tak sa zmenili aj moje názory a záľuby preto som išiel aj na Strednú odbornú školu Policajného zboru v Bratislave. Prešiel som rôznymi psychotestami a skúškami fyzickej vzdatnosti a dosiahol som dobré výsledky. Taktiež ovladam bojove umenia sebaobrany a chcel by som aby bol poriadok v meste Prahy a aby ludia sa nebáli chodiť po meste neskoro večer. Tak isto chcem pomáhať a chrániť ludí a dohliadať na poriadok a zákony. Dúfam že sa dostanem do MPP je to môj sen. Prajem pekný a úspešný den.

Podpis: Samuel Calvin

1 2 3 4 5 6


Powered by LeoSight IFS
LT~53