Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení - Městská policie hl. m. Prahy

1 2 3 4 5 6



Tomasek122

Hráč

1
23.8.2020 21:49

[OOC]

Přezdívka: nolifetomas

Věk: 14

Jak často mohu být na serveru: mohu na serveru být každý den

 

[IC]

Celé jméno: Petr Kučera

Věk: 30

Datum narození: 22.5. 1990

Kontakt: 682288

Životopis: Dobrý den jmenuji se Petr Kučera a narodil jsem se 22.5. 1990. Vystudoval jsem Střední policejní školu v Praze. U policie jsem nikdy nepracoval ale mám zkušeností. Muj otec je policajt takže vím všechny základní věci a jak spacifikovat osobu.Bydlím v Praze v bytě po rodičích.Pracoval jsem jako Mechanik v jedné dílně.Hodně cvičím a rád táhá jsem síly za hranici. Ovládám jazyky jako: Angličtina,Ruština základní slova a Němčina také základní slova.

Proč se chci přidat k MPP: chtěl bych pomáhat lidem a zachranovat. Také chci chytit lidi kteří překročují rychlost a tím zamezit riziko toho že se někdo zraní.jak jsem říkal hodně cvičím proto mam i velkou výdrž.

Pat000

Hráč

22
23.8.2020 22:00, naposledy upraveno 23.8.2020 22:02 uživatelem Pat000

[OOC]

Přezdívka: Pat

Věk: 26

Jak často mohu být na serveru: Som tam každý deň asi od 15 hodiny do 22.

 

[IC]

Celé jméno: Darlene Christie

Věk: 33

Datum narození: 20.5.1987

Kontakt: 854382

Životopis: Volám sa Darlene Christie. Pochádzam z Británie, presnejšie z Anglicka. Mám 33 rokov. Medzi moje záľuby patrí chodenie do prírody, autá, len ešte na to nemám a práca. Som spoločenská, som rada v spoločnosti, kde sú nejakí vekovo rovní ľudia, napríklad rada chodím na párty, diskotéky, kde je veľa ľudí, aby som spoznala viac ľudí a chcela mať kamarátov. Rada chodím do posilovne, chodím každý deň, cvičím niekoľko pár hodín, pretože by som chcela si vypestovať a mať svaly, tak riadne trénujem, aby sa mi to podarilo. Chodila som na strednú školu, konkrétne na gymnázium, čím som bola nútená ísť na vysokú školu a tým som vychodila vysokú školu, odbor právo. Aktuálne som sa prisťahovala do tohto vašeho mesta, som tu nová, tak dúfam, že tu spoznám nových ľudí a nové miesta na stretávanie.

Proč se chci přidat k MPP: Mojim snom je pomáhať druhým, ktorí to potrebujú a keďže chodím už niekoľko rokov do posilovne a začala som aj v tomto novom meste, pretože by som chcela mať svaly, myslím si, že som fyzicky zdatná a budem ešte viac, keď budem chodiť naďalej cvičiť. Chcela by som pomôcť tomu mestu, udržať poriadok a chcela by som, aby sa tu občania cítili šťastne a pokojne a nebáli sa o svoje bezpečie, prípadne majetku, alebo svojich blízkych. A zase naopak by som chcela tých, ktorí porušujú pravidlá a zákony, ich upozorniť na ne, aby si dávali nabudúce pozor a aby jedného dňa neľutovali, že si zničili celý život, keď niekoho zabili autom, len preto, že jazdia rýchlo, nedodržiavajú predpisy. Možno vtedy by si to už rozmysleli, pokiaľ by sa dostali vôbec z väzenia von, ale poškodeným, to možno bude už k ničomu, ak pri tom zahynú. Takže by som chcela pomôcť ľuďom pred takými, ktorí jazdia nesprávne a zase tí, ktorí jazdia nesprávne, aby si dávali pozor na to, čo robia, aby jedného dňa neľutovali svoj čin, pretože už môže byť neskoro.

23.8.2020 22:46, odstraněno 24.8.2020 15:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

jakoubeksmrk

Hráč

1
24.8.2020 00:43

OOC

 

Přezdívka: jakoubeksmrk

 

Věk: 17

 

Kontakt: Discord : Debílek#5393

 

Jak často můžu být na serveru? Na serveru jsem tet neustále během školního roku aspoň na večer, o víkendech furt

 

Zkušenost s RPením strážníka sice nemám ale za to mám velkou zkušenost s RPením Dopravního policisty na FiveM.

 

----------------------------------------------------

 

IC

 

Jméno příjemní: Jakub Vrba

 

Věk: 26 let

 

Datum narození: 15.4. 1994

 

Kontakt: Tel: 489893

              Email: kopeckyfranta47@gmail.com

Dosažen vzdělání:

 

Střední škola automobilová

Výší zdravotnická škola obor zdravotnický záchranář,

3 měsíční kurz pro městské strážníky.

 

Životopis: Jmenuji se Jakub Vrba je mi 26let, narodil jsem se 15.4. 1994 ve městě Brno. V Brně jsem vyrůstal do mých 18ti let za tu dobu jsem vystudoval zdejší základní školu, poté jsem se dal na místní střední školu automobliní v Brně. Po ukončení studia jsme se přestěhovali do Prahy(Arteon) kde jsem vystudoval policejní akademii. Po ukončení akademie jsem se vrátil do Brna kde jsem na zdejším stanovišti PČR byl státní policista po cca 3 rocích práce zde jsem přestoupil do Ostravy na pozici Městského policisty kde jsem působil 3 roky. Z důvodu nového bydlení. Proto jsem se vrátil do Prahy abych mohl splácet nájem bytu ve kterém teď bydlím.

 

Zbylé Informace:

 

-Vlastník Řidičského oprávnění skupiny B

 

-Čistý trestní rejstřík

 

-Zdravotně způsobilý

 

-Znalost Českého a i Anglického jazyka

 

-Spolehlivý, šikovný, zodpovědný, pracovitý 

 

Proč by jste měli přijmout zrovna mě?

 

Kromě předešlých vypsaných možností bych rád pomáhal občanům města aby se zde měly dobře a aby se ve městě cítili v bezpečí a v klidu. Také je výhoda v tom že můžu využít mé schopnosti automechanika které by se mohli v nějaké situaci hodit. 

 

PODPISVrba

MaThewKoo

Hráč

1
24.8.2020 09:54

[OOC]

Přezdívka:MaThewKoo

Věk:14

Jak často mohu být na serveru:Každý den aspoň na 2 / 3 hodiny minimálně

 

[IC]

Celé jméno:Matthew Wanne

Věk:22

Datum narození:4. duben 1998

Kontakt:890 589

Životopis: Jmenuji se Matthew Wanne je mi 22 let, narodil jsem se ve městě praha , od svých 17 let žiju sám, vystudoval jsem zdejší základní školu, poté jsem se dal na místní střední školu, a poté jsem si udělal řidičský a byl jsem ve vězení za utíkání když jsem byl opilý 

Proč se chci přidat k MPP:, Kromě předešlých vypsaných možností bych rád pomáhal občanům města aby se zde měly dobře a aby se ve městě cítili v bezpečí a v klidu. 

 

Zbylé Informace:

 

-Vlastník Řidičského oprávnění skupiny B

 

-Vlastník Řidičského oprávnění skupiny A

 

- Zdravotně způsobilý

 

-Spolehlivý, zodpovědný, pracovitý 

24.8.2020 15:45, odstraněno 24.8.2020 15:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

goldik

Hráč

10
24.8.2020 22:28

[OOC]

Přezdívka: goldik_x

Věk: 14

Jak často mohu být na serveru: každý den 5 hodin

 

[IC]

Celé jméno: Honza Zeman

Věk: 23

Datum narození: 7.května.1997

Kontakt: 656656

Národnost: Česká

Řidický průkazy: typu A a B

Jazyky: Plynulá Čeština a Angličtina, Mírná Slovenčtina

Pracovní zkušenosti:

2012 - 2013 - Popelář

2013 - 2016 - Hasič

2016 - 2019 - Mechanik v OAS

2019 - Doposud - ČT Televize

Životopis: Je mi 23 a vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Brně. Přijel jsem do Prahy protože je uplně hezká. Bydlím tu už od roku 2019 a město znám jak svoje boty. Mezi moje koníčky patří převážně auta, posilování, práce a obzvlášť házená. Od malička mě láká být v Městské Policii, baví mě dávat pokuty. Chci pomáhat všem IZS složkám a hlavně občanům. Nebudu zneužívat pravomocí. Nebojím se výjezdů ani se nebojím přestřelek. 

Proč se chci přidat k MPP: Pomáhál bych občanům a IZS složkám. Miluji dávat pokuty a tahle práce mě bude naplňovat. Chtěl bych pomoct všem lidem co ji potřebují. Chtěl bych kontrolovat parkoviště.

24.8.2020 22:39

[OOC]

Přezdívka: Zdendas

Věk: 18

Jak často mohu být na serveru: Od 9 do půlnoci, ale když hodím třeba průměr tak 5-6h denně, né vždy budu mít tolik času.

 

[IC]

Celé jméno: Paige Parker

Věk: 27

Datum narození: 15/9/92

Kontakt: 579501

Životopis:

Pracovala jsem 8let u ZZS, jelikož ZZS přestala být to, co bejvávala, rozhodla jsem se jít za lepším. Šla jsem tedy do vlády na pozici ochranky prezidenta, práci jsem si velmi oblíbila a naučila mě. Následně jsem s panem Premiérem měla nepokoje a pracovní poměl u vlády skončil.

Ve volném čase ráda cvičím ve fitku, mám ráda delší výlety do přírody a trávení volného času s přáteli, ZZS mě hodně naučilo i zdvořilosti a umím slušně vyjednávat s lidmi, což mi také pomohlo v mém prodeji vozidel. Dále ještě ve volném čase provozuji bojový sport karate.

Vystudovala jsem Střední Zdravotnickou Školu v Hranicích, ukončeno maturitním listem.

Proč se chci přidat k MPP: Po zkušeností u ochranky jsem zjistila, že to by bylo něco, co by mě mohlo naplňovat a bavit mě. Nyní je příležitost jít do něčeho "podobného" tak bych byla ráda, kdyby jste mě v případě zájmu kontaktovali na uvedené telefoní číslo, děkuji.

Zdenek

Hráč

21
25.8.2020 17:39, naposledy upraveno 25.8.2020 17:40 uživatelem Zdenek

 

 

 Městská policie hlavního města Prahy

Vážení uchazeči, Vážení zájemci, 

 

ke dni 25.8. 2020 došlo k vyhodnocení zaslaných životopisů vedením MPP.

Na ústní pohovor postupují tito žadatelé: 

pan Anthony Le Esscobar

pan Paul Wilson

pan Honza Zeman 

a v neposlední řadě pan Jakub Polikowsky 

(@goldik, @AntUser, @neznamy#1911, @HasicLukas)

 

V následujících hodinách se Vám vedení MPP ozve na níže uvedená čísla v životopisech. Níže přiložím kontakty na vedení MPP

 

Všem zájemcům děkujeme a přejeme hodně štěstí jak v osobním životě tak v tom pracovním.

 

Kontakty: 

  • Telefonní číslo: 484685- Ředitel městské policie hl. m. Prahy- Včelín Matěj, mail: m.vcelin@seznam.cz (Discord MatejVcelka#3558)
  • Telefonní číslo: 476757 - Náměstek ředitele městské policie hl. m. Prahy- Marcelíno Zdeněk, mail: zdenek.marc@seznam.cz (Discord: kuldas#3077)

 

26.8.2020 12:50, odstraněno 26.8.2020 14:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6


Powered by LeoSight IFS
LT~93

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024